• Reklama
  banner tvorime mosty160
   
  Reklama
  otevrenaradnicebanner
  Reklama
 • Reklama
  banner kveta1
   
  Reklama
  destinacni vylet
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • celybanner 209x110 a
 • smm banner 209x110
 • nezavisli
 • Reklama
  centr

Volby 2014

 • Reklama
  banner-TOP-KDU2

Aktuálně z Litvínovska

 • Voda není vhodná k pití, ale můžete si ji stočit do láhve a doma si udělat třeba koupel nohou. Foto: Oldřich Hájek
  01. říjen 2014

  Litvínov - Město Litvínov obnovilo pramen na Studničním vrchu. Najdete ho při výjezdu z města směrem na Meziboří. O zvelebení pramene a chystanou obnovu altánu na kopci se zasadil Spolek přátel historie Litvínovska. Jako každý dobrý nápad, i tento vznikl v hospodě.

 • Mostecká ulice v Litvínově. Foto: Oldřich Hájek
  29. 09 2014

  Litvínov - Centrum Litvínova zůstává rozkopané. Pokračují tam práce v Mostecké ulici, která od letošního jara prochází rozsáhlou rekonstrukcí inženýrských sítí a povrchů. Podle vedení radnice ale stavbaři skončí dříve, než říká smlouva. Podle té musí být hotovo do 23. října.

 • 29. 09 2014

  Litvínovsko - Při hlídkové službě si strážníci všimli malého školáka, který zmateně procházel křižovatkou v Ruské ulici. Chlapec nevěděl, kde je, ztratil se cestou ze školy domů. Strážníci školáka naložili a odvezli ho domů, kde ho předali matce. Dítě šlo poprvé ze školy samo domů a cestu ještě nezvládlo. Informoval o tom ředitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

 • 29. 09 2014

  Litvínov - Na zcela opilou ženu se třemi dětmi na zastávce městské hromadné dopravy u Citadely narazila hlídka litvínovských strážníků. Nejmladší dítě bylo ještě v kočárku. U ženy proto provedli strážníci dechovou zkoušku a naměřili 2 promile alkoholu. Na místo proto přivolali sociální pracovníky.

 • 28. 09 2014

  Litvínov - O víkendu se sešli v litvínovské gymnastické haly pod Koldomem příznivci trickingu. Že jste ještě o tomto sportu neslyšeli? Potom se podívejte na naše video. Vydá za tisíc slov.

Sport

 • Ze závodu v Sosnové. Foto: Moto Most Club
  02. říjen 2014

  Most - Tým Moto Most Clubu startoval na závěrečném podniku Mezinárodního Mistrovství České republiky Mogul Supermoto 2014 v Sosnové u České Lípy. V polské Olzsyně pokračoval seriál UAMK Batti mx cupu. Jak si vedli mostečtí jezdci?

 • Jakub Langhammer na závodě Elbaman.
  01. říjen 2014

  Litvínov - Litvinovský triatlonista Jakub Langhammer (1992) závodí na vítězné vlně. Jakub se koncem září zúčastnil Mistrovství Itálie v dlouhém triatlonu na ostrově Elba - Elbaman 2014. Skončil celkově čtvrtý, mezi svými vrstevníky vyhrál.

 • 30. 09 2014

  Praha - Tradiční přírodní okruh u Dymokur poblíž Prahy hostil o víkendu republikové motocyklové mistrovství na přírodních okruzích. V barvách mosteckého HKC Racing Teamu tady bodoval jedenadvacetiletý Mirek Kuchta, když v hlavním nedělním závodě dojel šestý a dosáhl tak svého nejlepšího letošního výsledku.

 • 29. 09 2014

  Most - Hokejisté Mostu dnes v podvečer na domácím ledě v rámci 8.kola 1.hokejové ligy hostili tým LHK Jestřábi Prostějov. Po prodloužení pak domácí hokejisté nakonec nad Prostějovem vyhráli 3:2. Most zatém zůstává na 9.místě tabulky s deseti body.

 • 29. 09 2014

  Most - Poslední zářijový víkend bylo hřiště 11. ZŠ v Mostě svědkem osmifinálových bojů Mostecké ligy malé kopané. Ty proti sobě svedly křížem týmy, které se v rámci jednotlivých divizí umístily na čtvrtých a pátých místech.

 • Reklama
  smm banner 740x200-01

Co se chystá

 • 01. říjen 2014

  Most - Plaveme prsa, tak se jmenuje charitativní osvětová plavecká akce, kterou příští neděli 12.října pořádá Společnost onkologických pacientů a jejich rodinných příslušníků a přátel v Mostě. Akce začíná v devět hodin na mosteckém Aquadromu.

 • 01. říjen 2014

  Most - Mostecká knihovna plánuje podzimní burzu knih, a to již na příští pondělí, tedy 6.října. Na čtenáře tak opět čeká výprodej vyřazených knih a publikací, který potrvá do soboty 11. října. Čtenáři se tak mohou těšit na výrazně zlevněný výprodej například  jazykových učebnic, detektivek, ale i na romány a další beletrii.

 • Sněhová královna tuto neděli v Litvínově pro děti i dospělé zdarma.
  27. 09 2014

  Litvínov - Nová pohádka Docela velkého divadla je napsána na motivy známé klasiky Hanse Christiana Andersena, nicméně její úprava pro divadelní prkna nezapře tvůrčí dvojici Jana Galinová – Jan Turek.

 • 25. 09 2014

  Mostecko - Mostecký hudební klub Metro přichází s další kulturní lahůdkou, tentokrát s pátečním vystoupením skupiny Prague Conspiracy a Pavel Houfek Band. Navcí každý desátý "přistupující do Metra" na koncert má na baru panáka nebo pivo ZDARMA! Doražte v co největším počtu.

 • 25. 09 2014

  Chomutov - V Podkrušnohorském zooparku se uskuteční křtiny čtyřčat. V rámci oslav Dne zvířat totiž dostanou jména čtyři čtyřměsíční mláďata rysa karpatského. Kromě toho čeká na návštěvníky bohatý program na na děti překvapení. Akce se koná 4. října.

Reklama

Kauzy a témata

Nejsou podle vás volby "čisté"? Ohlaste to na policii, radí z litvínovského úřadu

Mostecko - Signály, které mohou naznačovat možné "kupování hlasů" v komunálních volbách, zaznamenalo Ministerstvo vnitra České republiky. Pokud by se podobný jev vyskytl i na Mostecku, obraťte se na policii, strážníky nebo váš úřad, radí nyní před volbami litvínovská radnice.

Zdraví a krása

 • klíště tráva očkování
  30. 08 2014

  Most - Blíží se konec léta, užili jste si rodinnou dovolenou a nechytili jste přitom klíště či si alespoň po blízkém setkání s tímto roztočem neodnesli žádné následky? Můžete si gratulovat! Vaše obezřetnost je ale stále na místě, protože klíšťata jsou aktivní, dokud mají vhodné klimatické podmínky. Obecně jejich sezona končí až v první polovině listopadu, proto myslete i teď na ochranu proti zákeřnému onemocnění klíšťovou encefalitidou.

 • Ilustrační foto: Walt Stoneburner / creativecommons.org/licenses/by/2.5/
  12. 08 2014

  Most - Pálení při močení, bolest v podbřišku, nevolnost a horečky patří mezi hlavní příznaky infekcí močových cest. Tyto problémy přitom postihnou jednou za život až polovinu žen v České republice. Každou třetí ženu, která zánět v minulosti prodělala, navíc trápí onemocnění opakovaně. Kromě nich jsou k uroinfekcím náchylné i děti. Na prevenci by tak měla dbát celá rodina, a to obzvláště během letních dovolených u moře. Neléčená infekce močových cest totiž může přejít v zánět ledvin, což je vážné onemocnění vyžadující hospitalizaci.

 • 02. 08 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Majitel e-shopu i kamenného obchodu Superpotravina.cz Martin Kostlán dnes představuje takzvané zelené potraviny.

 • 07. červenec 2014

  Most - Nosíte dioptrické brýle, nebo je budete mít poprvé a nevíte jaké si vybrat? Umět vybrat brýle není až tak složité, ale pokud máte optiku, kde jsou profesionálové, jako například ve FOKUS optik v Mostě, tak vám usnadní výběr.

 • 01. červenec 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Co to jsou superpotraviny, neboli potraviny budoucnosti? Jak již je patrné z názvu, jedná se o potraviny, které jsou svým způsobem velmi výjimečné. Obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů, mají antioxidační účinky, podporují lepší funkci imunitního systému.

 • Reklama
  smm banner 740x200-01

Tipy na výlet

 • 22. 09 2014

  Chomutov - Odpočinek, sport, zábavu i adrenalin v sobě skloubí návštěva chomutovského Aquasvěta. Jen málokterá místa jsou vhodná pro aktivní sportovce, líné pohodáře, malé děti i seniory najednou. V případě Aquasvěta tomu však tak je. Navíc může být každá návštěva jiná, mokré centrum totiž neustále vymýšlí novou zábavu.

 • Rozhodně nejdivočejší ze všech mláďat jsou čtyřčata rysa karpatského.
  18. 09 2014

  Chomutov - Pohled na zvířecí mláďata je jeden z nejkrásnějších na světě. Poskakující hravé kuličky nebo rozčepýřené hlavičky přitahují pohledy lidí v Podkrušnohorském zooparku snad od samotného vzniku. Chovatelé však v letošním roce slavili několik velmi úspěšných a vzácných odchovů, kterými se velmi rádi chlubí návštěvníkům. Tak neváhejte a přijeďte se podívat.

 • 05. 09 2014

  Chomutov - V Chomutově nabídka zábavy a aktivního využití volného času nikdy nekončí. Podzim bude plný nejrůznějších kulturních i společenských akcí. Obyvatelé města i jeho návštěvníci se rozhodně nebudou nudit.

 • Startovní místo nové trasy je na Dlouhé Louce. Foto: MÚ Litvínov
  02. 09 2014

  Krušné hory - Více než stovka cyklistů a padesátka chodců se zúčastnila křtu cyklotrasy a trasy pro Nordic walking, která vede z Dlouhé Louky do Litvínova přes německý Grenzweg a Deutschgeorgenthal.

 • 29. 08 2014

  Chomutov - Chomutované i návštěvníci města mají opět možnost navštívit památky, z nichž některé bývají během roku nepřístupné, a to zdarma v rámci Dnů evropského dědictví. "Chomutov má bohatou historii a jeho obyvatelé i turisté se tak mohou například podívat do míst, kde vznikla legenda o bezhlavém mnichovi, který střeží město před neštěstím," zve k prohlídce primátor Jan Mareš.

 • Reklama
  ecv bnr den zvirat 728x100

Zajímavosti

 • Nová Fabia Combi. Foto: ŠKODA Auto
  30. 09 2014

  Mladá Boleslav - Škodovka oficiálně ukázala novou Fabii v provedení kombi. Fotografie rozeslala novinářům jen krátce poté, co unikly na internet neoficiální cestou.

 • Eva Leitnerová, ředitelka pobočky Raiffeisenbank v Mostě.
  30. 09 2014

  Most - Novinka mezi bezpoplatkovými účty, eKonto SMART, představuje výhodnou variantu pro všechny, kteří hledají kvalitu, ale zároveň si hlídají cenu. Kromě standardních služeb SMART obsahuje kreditní kartu, zajímavě úročený spořicí účet či slevu z hypotéky, a to vše spolu s příjemnou obsluhou v moderním prostředí a špičkovým mobilním a internetovým bankovnictvím.

 • 17. 09 2014

  Most - Září bývá mezi chalupáři považováno za úplný závěr sezony, korunovaný více či méně deštivým babím létem. Spolu s klesajícími teplotami a krátícím se dnem se snižuje také čas, který na chatě nebo chalupě trávíme. Vybavení, které jsme intenzivně využívali v letní sezoně, se stále více stává spíše smutným mementem teplých dní. A také lákadlem pro zloděje, jejichž počet bude už jen stoupat.

 • 16. 09 2014

  Most/Praha - Slavnostní semifinále a velká párty nevšední fotomodelingové soutěže zaměřené na styl glamour Czech Beauty se uskutečnilo ve fusion hotelu, a to v prostoru kolem unikátního otáčivého 360° Lounge Baru. Z více jak 125 přihlášených českých fotomodelek do semifinále postoupilo 25 nejkrásnějších, které bojovaly před porotou složenou z předních českých glamour fotografů, zástupců partnerů a vzácných hostů. Akci pořádal mostecký fotograf Jan Hodač.

 • 15. 09 2014

  Most - Víte, který obr pomáhá horníkům prokousat se k hnědému uhlí? Za označením KU800 se skrývá těžko představitelný kolos kolesového skrývkového rypadla s výkonem 2500 metrů krychlových zeminy za hodinu.

Mostecká TV

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo
 • Reklama
  cssd litv banner

Daniela vaří a píše

Reklama

Aplikace

 • odkazqr