• Reklama
  banner 160x600 modra
   
Reklama
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • superpotravina209x110 256
 • ts-zahrada-smutku
 • nezavisli
Reklama

Aktuálně z Litvínovska

 • 29. 08 2014

  Bílina - Téměř půlmetrový kakadu žlutočečelatý se ztratil v Bílině. Jde o ptáka, kterého jen tak nepřehlédnete. A zřetelně jej také poznáte podle charakteristicky vysokého křiku. Majitelé nálezce odmění.

 • Litvínov z výšky. Foto: www.e-mostecko.cz
  28. 08 2014

  Litvínov - Už dlouho jste volali po nějakém záběru Litvínova ze vzduchu. Tak tady máte krátké video, které zachycuje centrum města od náměstí přes kostel k poliklinice. A také pár záběrů z rekreačního areálu Nové Záluží. Co se vám na Litvínovu líbí? A co byste tu chtěli změnit? Pište nám do komentářů pod článkem.

 • 28. 08 2014

  Meziboří - Na kamerové body v Meziboří se zaměřili v minulém týdnu strážníci z Litvínova. Ti dohlížejí na pořádek a bezpečnost v horském městečku pomocí hlídek, navíc mají ve městě pět kamerových bodů. 

 • Divoká prasata.
  27. 08 2014

  Litvínov - Divoká prasata rozryla zem v sousedství dětského hřiště v litvínovské části Chudeřín. Upozornili na to tamní obyvatelé. Stejný problém se objevil také na sousedním nehonebním pozemku. Litvínovská radnice požaduje po myslivcích regulaci černé zvěře.

 • Noví členové souboru Kristýna Lišková a Michal Žižka. Foto: DVD Litvínov
  26. 08 2014

  Litvínov - Přes špatné prognózy, které si manželé Galinovi vyslechli, když v roce 1996 svoje divadlo založili, zahájilo litvínovské divadlo 25. srpna svou 19. sezónu.

Sport

 • Litvínovští Bivojové. Foto: archiv klubu
  29. 08 2014

  Litvínov - V rámci přípravy, před svou jubilejní desátou sezonou v první lize, se litvínovští hráči vydali do Prahy na prestižní turnaj Czech Open. Poslední léta volili Bivojové k přípravě jiné akce, pražského turnaje se zúčastnili poprvé od roku 2010. Letos jim byla výzvou nová kategorie Muži Pro.

 • Autodrom v Mostě čeká vrchol sezóny. Foto: Vladimír Rožánek
  27. 08 2014

  Most - Rok se s rokem sešel a o víkendu čeká severočeské město dusot nadupaných kamionů FIA Truck GP a skvělá divácká kulisa let minulých svědčí o tom, že se opět bude na co koukat. Závody doplní atraktivní formule, Kia Cup a Clio Cup Bohemia.

 • Jedno z uplynulých kol malé kopané v Mostě. Foto: MLMK
  25. 08 2014

  Most - V neděli 31. srpna přeruší Mostecká liga malé kopané své prázdninové mlčení. Opět se rozhoří boje o postup do závěrečného play-off a nakonec o vítězství v celé MLMK.

 • Foto: WTHA Scandinavian Open
  15. 08 2014

  Lund, Švédsko  – Letní přestávku billiard-hockeyových soutěží přerušil tradiční mezinárodní podnik Scandinavian Open. Ve švédském Lundu se kromě domácích borců a kompletní sestavy českého mistra WIP Reklama Dobrá Voda představil také Jakub Hasil (BHC AB STAIN Most).

 • 12. 08 2014

  Most - Fotbalisté mosteckého Baníku i jejich trenéři jako omluvu za úvodní domácí prohru s Opavou lákají své fanoušky na nedělní utkání tím, že za diváky zaplatí vstupné.  Dnes o tom informuje vedení klubu na svých oficiálních internetových stránkách s tím, že návštěvníci nedělního utkání s Třincem nebudou muset platit vstupné.

 • Reklama
  banner sviticinos 740x300pxl

Co se chystá

 • Zámek Korozluky. Foto: www.e-mostecko.cz
  29. 08 2014

  Korozluky - Celorepublikově známá kapela, oblíbené mostecké uskupení a super muzika z Marináských Lázní. Takové bude hudební složení dnešního večera na zámku v Korozlukách na Mostecku.

 • 27. 08 2014

  Bílina - Tradiční Den horníků se uskuteční v areálu bílinské Kyselky 6. září. Na pěti scénách se můžete zaposlouchat do populární, rockové, bluesové muziky, ale na své si přijdou i příznivci harmonikářů a dudáků. Pro děti se budou hrát pohádky. Přinášíme kompletní program.

 • 26. 08 2014

  Most - Už za pár dnů odstartuje v Městském divadle v Mostě první ročník benefiční akce s názvem Móda a hvězdy. Pořadatelé akce, Mostecký salón Delta a Ústecká TV, se rozhodli podpořit oddělení ORL mostecké nemocnice a Dětský domov Vysoká Pec. Zpravodajský portál e-mostecko.cz je mediálním partnerem celé charitativní akce.

 • 22. 08 2014

  Krušné hory - Již zítra, tedy  v sobotu 23.srpna se v Abertamech v Krušných horách koná Zakončení letních prázdnin, ve stylu Asterixe a Obelixe. Začátek je ve 14.00 hodin v areálu Technických služeb a těšit se můžete na malování na obličej, nafukovací hrad, soutěže, malování pískem a dorazí i KLAUN.

 • V Selském dvoře na Mostecku se můžete v sobotu pobavit u koní. Foto: Oldřich Hájek
  21. 08 2014

  Most - Několikery slavnosti, dobročinná hudební akce či hraní na zámcích nás o víkendu čeká v regionu. Už máte své plány na víkend? Kam vyrazíte?

Kauzy a témata

Španělská společnost Gonvarri chce do zóny Triangle, přibude 125 pracovních míst

Most - Španělská společnost Gonvarri Corporación Financiera hodlá podnikat na Žatecku. Rada Ústeckého kraje schválila investiční záměr firmy, která chce v severozápadní části Strategické průmyslové zóny Triangle závod na přesné laserové vyřezávání kovových komponentů z ocelových pásů, dále určených pro automobilový průmysl.

Zdraví a krása

 • Ilustrační foto: Walt Stoneburner / creativecommons.org/licenses/by/2.5/
  12. 08 2014

  Most - Pálení při močení, bolest v podbřišku, nevolnost a horečky patří mezi hlavní příznaky infekcí močových cest. Tyto problémy přitom postihnou jednou za život až polovinu žen v České republice. Každou třetí ženu, která zánět v minulosti prodělala, navíc trápí onemocnění opakovaně. Kromě nich jsou k uroinfekcím náchylné i děti. Na prevenci by tak měla dbát celá rodina, a to obzvláště během letních dovolených u moře. Neléčená infekce močových cest totiž může přejít v zánět ledvin, což je vážné onemocnění vyžadující hospitalizaci.

 • 02. 08 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Majitel e-shopu i kamenného obchodu Superpotravina.cz Martin Kostlán dnes představuje takzvané zelené potraviny.

 • 07. červenec 2014

  Most - Nosíte dioptrické brýle, nebo je budete mít poprvé a nevíte jaké si vybrat? Umět vybrat brýle není až tak složité, ale pokud máte optiku, kde jsou profesionálové, jako například ve FOKUS optik v Mostě, tak vám usnadní výběr.

 • 01. červenec 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Co to jsou superpotraviny, neboli potraviny budoucnosti? Jak již je patrné z názvu, jedná se o potraviny, které jsou svým způsobem velmi výjimečné. Obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů, mají antioxidační účinky, podporují lepší funkci imunitního systému.

 • 15. květen 2014

  Most - Dentální hygiena je nejúčinnějším nástrojem prevence zubních problémů, ale stále ještě existují lidé, kteří tuto proceduru nikdy nepodstoupili, mají z ní obavy nebo jim zkrátka přijde “zbytečná“. Zeptali jsme se dentální hygienistky Anny Liškové, DiS. ze stomatologické kliniky DentalCare v Mostě v čem vidí poslání dentální hygieny (DH).

Tipy na výlet

 • 29. 08 2014

  Chomutov - Chomutované i návštěvníci města mají opět možnost navštívit památky, z nichž některé bývají během roku nepřístupné, a to zdarma v rámci Dnů evropského dědictví. "Chomutov má bohatou historii a jeho obyvatelé i turisté se tak mohou například podívat do míst, kde vznikla legenda o bezhlavém mnichovi, který střeží město před neštěstím," zve k prohlídce primátor Jan Mareš.

 • Duchcovský zámek. Foto: Oldřich Hájek
  25. 08 2014

  Duchcov - Jste z Duchova, chystáte se do města s báječnou zámeckou zahradou na výlet, nebo si chcete jen vyzkoušet tamní sportovní areály? Potom máte hned několik možností.

 • 24. 08 2014

  Chomutov - Každé správné město s historickými památkami má také svou temnou legendu. Někde se objevuje na hradbách bílá paní, jinde loupeživý rytíř. V Chomutově již několik staletí podle legendy obchází centrem města bezhlavý mnich, který oznamuje blížící se ohrožení.

 • Na kole se můžete vydat k přehradě Kamenička.
  21. 08 2014

  Chomutov - Nevíte kam na výlet? Prozkoumejte na kole okolí Chomutova. Po upravených cestách můžete na kole prozkoumávat zajímavá místa Chomutovska. Řada vesniček v blízkosti Chomutova je s městem propojená cyklostezkami.

 • 19. 08 2014

  Chomutov - Poslechnout si velmi zajímavé druhy muziky, naučit se nové věci a hlavně pomoci potřebným mohou lidé při velké akci Barevná planeta/Žijeme tady. Ta má ukázat, že vedle sebe mohou v klidu žít lidé různých národností, handicapovaní i zdraví či staří i mladí.

 • Reklama
  cid ii 147f2e8fe0c8e7d3
 • Reklama
  ecv bnr kamencak 728x100
 • Reklama
  ecv bnr inline 728x100
   

Zajímavosti

 • Pohled na novou škodovku. Foto: ŠKODA Auto
  19. 08 2014

  Mladá Boleslav - Šéfdesignér značky ŠKODA Jozef Kabaň odpovídá na otázky týkající se požadavků na formu a funkci, které byly zohledněny při navrhování nového modelu ŠKODA Fabia.

 • 18. 08 2014

  Praha - 28.srpna se v pražské restauraci PORT 62 uskuteční již II. benefiční večer, kterým chtějí organizátoři pomoci dětem nemocnými mukopolysacharidosou. Výtěžek večera bude tentokráte věnovaný čtrnáctileté Nikolce Niesytové, která je postižena mukopolysacharidosou IV. Finanční příspěvek pomůže Nikolce k pořízení mechanického vozíku.

 • 18. 08 2014

  Zliv - Město Zliv u Českých Budějovic se na pár hodin přejmenovalo na Mrkvanov. Důvodem byly již tradiční Slavnosti mrkve. Ty z hlavního podia zahájil sám starosta ing. Jan Koudelka. I přes občasné dešťové přeháňky dorazilo více než tisíc návštěvníků, kteří mohli sledovat mažoretky Hlubocké Princezny, vystoupení CVČ Poškolák, folklórní soubor Bystřina a Bystřinka, Kubanův soud, bubenickou šou, ohnivou šou a tečkou za slavnostmi byla taneční zábava s kapelou Real.

 • 18. 08 2014

  Karlovarsko - Stavební práce probíhají na jezech Jindřichov, Černý Mlýn a Loket – dolní. Dělají se tady výstavby přechodů na zprůchodnění pro ryby a další vodní živočichy. Po dokončení staveb budou konstrukce pomáhat i vodákům obdobně jako vodácké propusti.

 • 16. 08 2014

  Most - Na dovolené v zahraničí se často stává, že spotřebitel vyřizuje reklamaci služeb nebo zboží rukama nohama, protože místní jazyk neovládá. Rychlou pomoc pro tyto situace nabízí nová mobilní aplikace sítě Evropských spotřebitelských center „ECC-Net Travel", která uživateli okamžitě sdělí jeho práva týkající se nejčastěji řešených problémů a pro různé situace přidá i konkrétní věty ve 23 jazycích EU, norštině a islandštině.

 • Reklama
  jezirka

e-mostecko TV

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo
 • Reklama
  Banner bocni 200bezpecne
   
 • Reklama
  prazdniny odpol
   
 • Reklama
  c200c

Daniela vaří a píše

Reklama
 • Reklama
  ecv bnr leto soutezi 200x20

Aplikace

 • odkazqr