• Reklama
  banner tvorime mosty160
   
  Reklama
  otevrenaradnicebanner
  Reklama
 • Reklama
  banner kveta1
   
  Reklama
  destinacni vylet
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • banner 209x110 a
 • smm banner 209x110
 • nezavisli
 • Reklama
  centr

Volby 2014

 • Reklama
  banner-TOP-KDU2

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK
  22. 09 2014

  Most - Tato neděle udělala tlustou čáru za základní částí Mostecké ligy malé kopané a definitivně rozdala karty pro nadcházející boje v play-off. Již dopředu známým vítězem základní části MLMK 2014 se stal tým Gamblers Most, který se chce letos pokusit o završení historického hattricku v mistrovských titulech, když zvítězil v sezónách 2012 a 2013. Na druhém místě se umístil tým FC Kanec a trojici nejlepších po základní části doplnili hráči Sportbaru Delta.

 • 20. 09 2014

  Most - Sezóna v Carbonia cupu se chýlí ke konci a nabité dvoudenní závody se blíží. Do dalšího v pořadí již šestého, posledního a nejdůležitějšího závodu Carbonia cupu zbývají jen tři týdny. Zde si jezdci zabojují o poslední body do celkového umístění v seriálu. Hostitelem tohoto podniku bude Autodrom Most, kde se uskuteční nabitý program dvoudenního ježdění připadající na dny 11.-12.10 2014.

 • 16. 09 2014

  Litvínov - V samostatných nájezdech dnes na domácí ledové ploše zvítězil tým HC Verva Litvínov, který nastoupil proti Ocelářům z Třince. Autorem vítězné branky je litvínovský Robin Hanzl. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: litvínovský Peter Jánský a třinecký hráč Zbyněk Irgl. Litvínov vs. Třinec 3:2

 • 16. 09 2014

  Most - Můj první gól, tak se jmenuje letošní náborová akce nových dětských fotbalistů, kterou již zítra, tedy ve středu 17.září pořádá Fotbalový klub Baník Most 1909 na mosteckém stadionu. Právě tam od 16.00 hodin mohou rodiče přijít s dětskými zájemci o fotbal. A je jedno jestli si zahrát chtějí chlapci nebo dívky. Zpravodajský portál e-mostecko.cz fandí sportu a je mediálním partnerem i mosteckých fotbalistů.

 • 15. 09 2014

  Most - Také oba dny tohoto víkendu byly zasvěceny Mostecké lize malé kopané. Po této sobotě a neděli má před sebou základní část poslední kolo, které ještě může změnit pořadí na řadě pozic. Co již ale nezmění, je fakt, že vítězem základní části 2014 se stali Gamblers Most.

 • Reklama
  smm banner 740x200-01

Co se chystá

 • 21. 09 2014

  Most - Mostecké divadlo má za sebou další premiéru. Divákům představilo hru Golem podle protagonistů osvobozeného divadla Voskovce, Wericha a Ježka. Pro Městské Divadlo v Mostě ji upravili Vlastimil Novák a Zbyněk Srba. Kdo nestihl první uvedení Golema, může na něj zajít hned v úterý od 19 hodin.

 • 14. 09 2014

  Most - Už za pár hodin tedy dnes od devatenácti hodin startuje v Městském divadle v Mostě dlouhoočekávaný první ročník benefiční akce s názvem Móda a hvězdy. Pořadatelé akce, Mostecký salón Delta a Ústecká TV, se rozhodli podpořit oddělení ORL mostecké nemocnice a Dětský domov Vysoká Pec. Zpravodajský portál e-mostecko.cz je mediálním partnerem celé charitativní akce. 

 • Když kočky nejsou doma. Foto: Docela velké divadlo
  11. 09 2014

  Most - Už v pondělí 15. září předvede Lukáš Vaculík s Romanem Štolpou a herci Docela velkého divadla, jak to vypadá, když zůstanou doma dva opuštění muži a to přesně podle známého „Když kocour není doma, myši mají pré..."

 • 10. 09 2014

  Most - Start podzimní sezóny a dvoufázové turné COFFEEBREAK + MOODSHAKE začíná již tento pátek 12. září v Mostě! Dvě nabušený kapely, plný bláznů, co milujou hudbu, nově otevřený Metro Music Club. Začátek je naplánován na 21.00 hodinu. Doražte na neskutečnou páteční noc! Vstupné na páteční akci je sto kaček.

 • Okruh na Matyldě měří více než čtyři kilometry. Foto: e-mostecko.cz
  10. 09 2014

  Most - Mistrovství České republiky v silničním in-line maratonu se uskuteční v neděli na mostecké Matyldě. Pořadatelé slibují hodně sportu a nevšední podívanou pro všechny. Vedle mistrovství jsou přichystané také závody pro širokou veřejnost.

Reklama

Kauzy a témata

OBRAZEM: Jak vidí mostecké jezero, Hněvín, kostel a město ptáci?

Most - Jezero Most by se mělo v nejbližších dnech až týdnech přestat napouštět. Vyplývá to z informací Palivového kombinátu Ústí, který má lokalitu na starosti. Jezero ale nebude veřejnosti přístupné dříve než za pět roků.

Zdraví a krása

 • klíště tráva očkování
  30. 08 2014

  Most - Blíží se konec léta, užili jste si rodinnou dovolenou a nechytili jste přitom klíště či si alespoň po blízkém setkání s tímto roztočem neodnesli žádné následky? Můžete si gratulovat! Vaše obezřetnost je ale stále na místě, protože klíšťata jsou aktivní, dokud mají vhodné klimatické podmínky. Obecně jejich sezona končí až v první polovině listopadu, proto myslete i teď na ochranu proti zákeřnému onemocnění klíšťovou encefalitidou.

 • Ilustrační foto: Walt Stoneburner / creativecommons.org/licenses/by/2.5/
  12. 08 2014

  Most - Pálení při močení, bolest v podbřišku, nevolnost a horečky patří mezi hlavní příznaky infekcí močových cest. Tyto problémy přitom postihnou jednou za život až polovinu žen v České republice. Každou třetí ženu, která zánět v minulosti prodělala, navíc trápí onemocnění opakovaně. Kromě nich jsou k uroinfekcím náchylné i děti. Na prevenci by tak měla dbát celá rodina, a to obzvláště během letních dovolených u moře. Neléčená infekce močových cest totiž může přejít v zánět ledvin, což je vážné onemocnění vyžadující hospitalizaci.

 • 02. 08 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Majitel e-shopu i kamenného obchodu Superpotravina.cz Martin Kostlán dnes představuje takzvané zelené potraviny.

 • 07. červenec 2014

  Most - Nosíte dioptrické brýle, nebo je budete mít poprvé a nevíte jaké si vybrat? Umět vybrat brýle není až tak složité, ale pokud máte optiku, kde jsou profesionálové, jako například ve FOKUS optik v Mostě, tak vám usnadní výběr.

 • 01. červenec 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Co to jsou superpotraviny, neboli potraviny budoucnosti? Jak již je patrné z názvu, jedná se o potraviny, které jsou svým způsobem velmi výjimečné. Obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů, mají antioxidační účinky, podporují lepší funkci imunitního systému.

Tipy na výlet

 • 22. 09 2014

  Chomutov - Odpočinek, sport, zábavu i adrenalin v sobě skloubí návštěva chomutovského Aquasvěta. Jen málokterá místa jsou vhodná pro aktivní sportovce, líné pohodáře, malé děti i seniory najednou. V případě Aquasvěta tomu však tak je. Navíc může být každá návštěva jiná, mokré centrum totiž neustále vymýšlí novou zábavu.

 • Rozhodně nejdivočejší ze všech mláďat jsou čtyřčata rysa karpatského.
  18. 09 2014

  Chomutov - Pohled na zvířecí mláďata je jeden z nejkrásnějších na světě. Poskakující hravé kuličky nebo rozčepýřené hlavičky přitahují pohledy lidí v Podkrušnohorském zooparku snad od samotného vzniku. Chovatelé však v letošním roce slavili několik velmi úspěšných a vzácných odchovů, kterými se velmi rádi chlubí návštěvníkům. Tak neváhejte a přijeďte se podívat.

 • 05. 09 2014

  Chomutov - V Chomutově nabídka zábavy a aktivního využití volného času nikdy nekončí. Podzim bude plný nejrůznějších kulturních i společenských akcí. Obyvatelé města i jeho návštěvníci se rozhodně nebudou nudit.

 • Startovní místo nové trasy je na Dlouhé Louce. Foto: MÚ Litvínov
  02. 09 2014

  Krušné hory - Více než stovka cyklistů a padesátka chodců se zúčastnila křtu cyklotrasy a trasy pro Nordic walking, která vede z Dlouhé Louky do Litvínova přes německý Grenzweg a Deutschgeorgenthal.

 • 29. 08 2014

  Chomutov - Chomutované i návštěvníci města mají opět možnost navštívit památky, z nichž některé bývají během roku nepřístupné, a to zdarma v rámci Dnů evropského dědictví. "Chomutov má bohatou historii a jeho obyvatelé i turisté se tak mohou například podívat do míst, kde vznikla legenda o bezhlavém mnichovi, který střeží město před neštěstím," zve k prohlídce primátor Jan Mareš.

 • Reklama
  ecv bnr aquasvet 728x100

Zajímavosti

 • 17. 09 2014

  Most - Září bývá mezi chalupáři považováno za úplný závěr sezony, korunovaný více či méně deštivým babím létem. Spolu s klesajícími teplotami a krátícím se dnem se snižuje také čas, který na chatě nebo chalupě trávíme. Vybavení, které jsme intenzivně využívali v letní sezoně, se stále více stává spíše smutným mementem teplých dní. A také lákadlem pro zloděje, jejichž počet bude už jen stoupat.

 • 16. 09 2014

  Most/Praha - Slavnostní semifinále a velká párty nevšední fotomodelingové soutěže zaměřené na styl glamour Czech Beauty se uskutečnilo ve fusion hotelu, a to v prostoru kolem unikátního otáčivého 360° Lounge Baru. Z více jak 125 přihlášených českých fotomodelek do semifinále postoupilo 25 nejkrásnějších, které bojovaly před porotou složenou z předních českých glamour fotografů, zástupců partnerů a vzácných hostů. Akci pořádal mostecký fotograf Jan Hodač.

 • 15. 09 2014

  Most - Víte, který obr pomáhá horníkům prokousat se k hnědému uhlí? Za označením KU800 se skrývá těžko představitelný kolos kolesového skrývkového rypadla s výkonem 2500 metrů krychlových zeminy za hodinu.

 • 14. 09 2014

  Počerady - Lezecká skupina žateckých profesionálních hasičů cvičila společně s profesionálními hasiči elektrárny Počerady na technologii elektrárny. Hasiči provedli záchranu zraněné osoby z pláště kotelny za pomocí lanové techniky a nosítek. Výcviku, jehož cílem bylo zlepšit spolupráci zasahujících jednotek a zkvalitnit komfort zraněné osobě, se zúčastní všechny tři směny HZS Územního odboru Žatec.

 • Rypadlo KU300.
  09. 09 2014

  Most - Má téměř 30 metrů na výšku a více než 65 metrů na délku. Řeč je o kolesovém rypadle KU300, které používá společnost Vršanská uhelná k těžbě hnědého uhlí. Stroj zvládne vytěžit až 1200 tun uhlí za hodinu. Svému účelu perfektně slouží už téměř 30 let.

Mostecká TV

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo
 • Reklama
  cssd litv banner

Daniela vaří a píše

 • Reklama
  ecv bnr leto soutezi 200x20
Reklama

Aplikace

 • odkazqr