• Reklama
  ATT00198
   
Reklama
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • japek-kliny 256
 • ukajiku
 • superpotravina209x110 256
 • aquadrom
Reklama

Aktuálně z Litvínovska

 • 25. červenec 2014

  Litvínov - Policisté obvodního oddělení z Litvínova v těchto dnech objasnili krádež dvou dětských kočárků z panelových domů. Vypátrali totiž pachatele, který má krádež zmíněných dvou dětských kočárků na svědomí. Odcizil je minulý týden z domů v ulicích U zámeckého parku a S. K. Neumanna. O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 • Mostecká ulice v Litvínově. Foto: Oldřich Hájek
  24. červenec 2014

  Litvínov - Odstávka v dodávkách teplé vody v centru Litvínova skončila s dvoudenním předstihem oproti plánovanému harmonogramu. Odběratelé této části města se dočkali teplé vody již ve večerních hodinách 23. července. Ve čtvrtek o tom informovala mluvčí společnosti United Energy Miloslava Kučerová.

 • 24. červenec 2014

  Litvínov - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže dvěma mužům ve věku 30 a 35 let z Litvínova. Muži měli již v květnu v jednom domě na balkoně odcizit odloženou pračku v hodnotě 2 500 korun. Odcizenou pračku údajně prodali neznámé osobě. Mladší z dvojice má trestní minulost za hranou zákona. O incidentu dnes informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 • Poškozené stromy v Zámeckém parku. Foto: Městský úřad Litvínov
  23. červenec 2014

  Litvínov - Do desítek už jdou počty poškozených nově vysazených i vzrostlých stromů v litvínovských parcích. Od letošního jara pravděpodobně stále stejný vandal poškozuje dřeviny buď částečným, nebo úplným oloupáním jejich kůry. Město vyzývá občany, aby byli pozorní a jakýkoliv projev vandalismu hned nahlásili.

 • Parkoviště na náměstí Míru v Litvínově. Foto: Oldřich Hájek
  22. červenec 2014

  Litvínov - Až 1. října zaparkujete na náměstí Míru či ve Fajli v Litvínově, nemusíte nic platit. Alespoň první dvě hodiny. Poté si připravte za každou hodinu dvacetikorunu. Změnu sazby za využití městských parkovišť v centru Litvínova už schválili tamní radní.

Sport

 • Reklama
  banner sviticinos 740x300pxl

Co se chystá

 • 25. červenec 2014

  Most - Hudební klub Metro chystá pro své návštěvníky již zítra, tedy v sobotu v podvečer další hudební lahůdku. Basstrike Crew a Ara Company přijedou do Mostu udělat pořádný bordel. "Začneme už od 18.00 hodin hezky z lehka nějákej ten minimal, trap, dubstep... a později co jinýho než pořádnou nálož dnb," říká Mirka Smolíková z mosteckého hudebního klubu Metro.

 • 25. červenec 2014

  Droužkovice - Již zítra, tedy v sobotu 26.července čeká obec Droužkovice na Chomutovsku velkolepá oslava a sice 700 výročí. A to se patří řádně oslavit. Společně s místními budou slavitm kteří budou obci gratulovat, ale hlavně budou vystupovat. Na fotbalovém hřišti a víceúčelovém hřišti se přítomným představí kouzelním Magic Kellman, zpěvák František Nedvěd mladší, bavič Vláďa Hron, Marcela Holanová, zpěváci z muzikálu Děti ráje, skupina Turbo a zpěvačka Yvette.

 • Na výstavě uvidíte i megaprsatici Lollo Ferrari. Foto: Oldřich Hájek
  25. červenec 2014

  Most - Víte, jak krutě si dokáže příroda pohrát s lidskou bytostí? Na podzim se o tom budete moci v Mostě přesvědčit na vlastní oči. Přijede k nám výstava voskových figurín Katastrofy lidského těla.

 • V mosteckém Centralu se chystá zábava pro chlapy včetně automobilových simulátorů. Ilustrační foto: Oldřich Hájek
  24. červenec 2014

  Most – Víkend je těsně před námi a vy nevíte, co dělat? Třeba vám pomohou naše tipy na zábavu. A že jich zase je. Jsou natolik rozmanité, že si snad vybere každý. Už jen si přát, aby vydrželo krásné počasí.

 • 23. červenec 2014

  Most - Nejen ženy chodí nakupovat do mosteckého Centralu. V sobotu mezi desátou a sedmnáctou hodinou se tam zaměří na mužskou část příchozích. Pro chlapy budou připravena vystavená kola, motorky, závodní bmw, motokáry či čtyřkolky.

Kauzy a témata

Stavaři za deset milionů vylepší nádvoří bloků 95 až 100

Most - V blízké době začnou dělníci upravovat prostranství uvnitř mosteckých bloků 95 až 100. Už je vybraná firma, čeká se na podpis smlouvy. Jde o práce, které navazují na úpravy této části města podél hlavní třídy Budovatelů.

Zdraví a krása

 • 07. červenec 2014

  Most - Nosíte dioptrické brýle, nebo je budete mít poprvé a nevíte jaké si vybrat? Umět vybrat brýle není až tak složité, ale pokud máte optiku, kde jsou profesionálové, jako například ve FOKUS optik v Mostě, tak vám usnadní výběr.

 • 01. červenec 2014

  Most - V poslední době se rozmohl trend správného a vyváženého stravování, a proto vznikl v Mostě nový specializovaný obchod na potraviny budoucnosti. Co to jsou superpotraviny, neboli potraviny budoucnosti? Jak již je patrné z názvu, jedná se o potraviny, které jsou svým způsobem velmi výjimečné. Obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů, mají antioxidační účinky, podporují lepší funkci imunitního systému.

 • 15. květen 2014

  Most - Dentální hygiena je nejúčinnějším nástrojem prevence zubních problémů, ale stále ještě existují lidé, kteří tuto proceduru nikdy nepodstoupili, mají z ní obavy nebo jim zkrátka přijde “zbytečná“. Zeptali jsme se dentální hygienistky Anny Liškové, DiS. ze stomatologické kliniky DentalCare v Mostě v čem vidí poslání dentální hygieny (DH).

 • CEREC frézovací zařízení. Foto: DentalCare
  03. duben 2014

  Most - Zdravé zuby plní kromě životně důležitých funkcí jako je kousání a žvýkání i funkci estetickou, neboť jsou rozhodující pro celkový výraz našeho obličeje, osobitý šarm a dokonalý úsměv. Výborný stav chrupu je předpokladem pro bezchybnou výslovnost a dodává člověku pocit spokojenosti v každém okamžiku života. Je také vizitkou určitou, podle níž je člověk hodnocen svým okolím.

 • Ilustrační foto: everystockphoto.com
  22. březen 2014

  ČR - Spolu s příchodem jarních měsíců se páry často odhodlají k založení rodiny. Obvykle však k početí přistupují spontánně a více informací si zjišťují až ve chvíli, kdy se ženě nedaří přijít do jiného stavu. Alespoň základní znalosti fyziologických procesů přitom mohou páru v jejich snaze značně pomoci. Podle gynekologa a sexuologa MUDr. Pavla Turčana lidé například přeceňují četnost souloží či volbu sexuální polohy, naopak často podceňují zdravou životosprávu. Ta má přitom v procesu početí zásadní úlohu.

Reklama

Tipy na výlet

 • 25. červenec 2014

  Most - Bezva akci na neděli připravuje Martin Bareš, průvodce industriální krajinou. Pokud se zajímáte o jezero Most a jeho okolí, můžete se tam vydat v jeho doprovodu terénní dodávkou na dvouhodinovou exkurzi. Cena za takový zážitek? Téměř symbolická.

 • Už se hrálo například o vstupenky do Aquasvěta pro celou rodinu.
  21. červenec 2014

  Chomutov - Soutěžící, kteří se přidali k Létu plnému soutěží na portálu eChomutov.cz, už mají za sebou první soutěže. Už se hrálo o vstupenky do městské věže na hrané prohlídky, ve kterých návštěvníky čeká cesta chomutovskou historií. Dále o vstupenky do Aquasvěta pro celou rodinu.

 • 19. červenec 2014

  Mariánská Týnice – Hledáte zajímavý tip na výlet, při kterém jen o kousek opustíte Ústecký kraj, budete si v klidu moci projít krásnou klášterní zahradu, pokochat se skvostnou barokní architekturou a podívat se do muzea mapujícího historický vývoj Plzeňska? Potom možná stojí za vaši návštěvu poutní areál v Mariánské Týnici.

 • 11. červenec 2014

  Klášterec nad Ohří – Hodiny malé, střední i velké, nástěnné, stojaté, vzhledu prostého i honosného, hodiny královské, vodní, mysteriózní, a to všechno pěkně na jednom místě. Popsat rozmanitost jednotlivých vystavovaných kousků, co všechno umí, jaké jsou, jejich „specialitky" a odlišnosti, to v jednom článku asi nelze. Nádhera a krása, která vás v nově otevřeném kláštereckém muzeu obklopí, je v podstatě písmem nevylíčitelná. To se musí jednoduše vidět.

 • 10. červenec 2014

  Chomutov - Chcete si užít léto na plné pecky? Tak se pusťte do soutěžení s portálem eChomutov.cz. Stačí stát se fanouškem jeho facebookového profilu a už se jen bavit s vyhranými vstupenkami, například do zooparku či nově vybudovaného Aquasvěta v Chomutově. Celé léto bude plné soutěží.

 • Reklama
  ecv bnr leto detem 728x100

Zajímavosti

 • 25. červenec 2014

  Most - 69.OAKS – Cena společností Severní energetická – tak se jmenovalo sobotní dostihové odpoledne na mosteckém Hipodromu. Ani tropické teploty nad 30 stupňů neodradily několik stovek návštěvníků od strávení více než zajímavého letního odpoledne za branami dostihového závodiště.

 • 23. červenec 2014

  Most - Mostečané se mohou těšit na velkou společenskou módní show, na které bude prezentována kolekce na rok 2015 a jako modelky se představí nejen finalistky soutěže krásy, ale i mostecké házenkářky Černí andělé, mistryně Evropy v plavání Simona Baumrtová a další významné osobnosti. První ročník charitativní akce Móda a hvězdy pořádá v mosteckém divadle Svatební salon Delta.

 • 22. červenec 2014

  Chomutov - Koňské výběhy Podkrušnohorského zooparku opět ožijí hříbaty. V úterý 15. července porodila hříbě klisna českého teplokrevníka Lea. O malou klisničku se prozatím pečlivě stará ve speciálním prostorném porodním boxu a ven společně vychází jen na krátké procházky, brzy už ale budou větší část dne trávit ve venkovních výbězích.

 • Jednatel firmy Zdeněk Bučko.
  18. červenec 2014

  Žít na dluh je životní styl současné doby. Nikdo nechce šetřit do kasičky a těšit se, že za půl roku si koupí novou televizi, další rok si našetří na dovolenou a během 5ti let na automobil. Každý chce mít vše a nejlépe hned. Na tento trend samozřejmě reagují všechny finanční instituce a podnikavci. Vždyť koupit si auto na leasing, televizi na splátky a užít si dovolenou díky půjčce není problém!

 • Foto: Miroslav Brtnický
  09. červenec 2014

  Chomutov – Čtveřice potomků se osmileté rysici karpatské narodila v Podkrušnohorském zooparku 14. května. V prvních týdnech byla maminka velmi obezřetná a většinu času trávila s koťaty ve vnitřní ubikaci, nyní již celá rodinka vychází pravidelně ven.

 • Reklama
  jezirka

e-mostecko TV

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo
 • Reklama
  Banner bocni 200x200pt chlapskyden
 • Reklama
  c200c
 • Reklama
  prazdniny odpol
   

Daniela vaří a píše

Reklama
 • Reklama
  ecv bnr leto soutezi 200x20

Aplikace

 • odkazqr