• Reklama
  banner CoalTV
   
  Reklama
  Reklama
 • Reklama
  japek sky
  Reklama
  kinocafe banner 2
  Reklama
   
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • most treb
 • interdact
 • aq-kryt
 • mamma
 • Reklama
  zimni vyprodej

Aktuálně z Litvínovska

 • 30. leden 2015

  Litvínov, Plzeň - Metropole Západočeského kraje Plzeň již tradičně koncem ledna umožňuje žákům oboru aranžér utkat se v soutěži odborných dovedností. V minulých dnech tam přijeli obhajovat první místo z loňského ročníku studenti ze Střední odborné školy Litvínov-Hamr. A povedlo se.

 • 28. leden 2015

  Litvínov - První letošní malá občanka Litvínova dostane od radnice patnácti tisíc na spořící účet a další drobné dárečky, na které se mohou rodiče těšit při vítání občánků.

 • 27. leden 2015

  Litvínov - Opilý fanoušek napadl po hokejovém utkání litvínovského městského policistu. Strážníci městské policie dohlíželi na průběh hokejového utkání. Během zápasu nemuseli strážníci zasahovat. Po utkání ale doprovázeli fanoušky Plzně k autobusu. Jeden z fanoušků pod vlivem alkoholu se pokusil napadnout jednoho ze strážníků.

 • 27. leden 2015

  Litvínov - Na slušné vychování zřejmě zapomněl 31letý muž z Děčínska. Byl v jedné vesnické restauraci na Litvínovsku a začal se hádat s tamními hosty. Nejprve napadl 29letého muže, kterého udeřil několikrát sevřenou pěstí do obličeje. Na chvíli se uklidnil, ale po krátké výměně slov došlo znovu k hádce a výtečník zaútočil na 37letého muže, kterého bránili ostatní hosté a snažili se výtržníka zpacifikovat.

 • 26. leden 2015

  Chomutov, Litvínov – Policisté ukončili pátrání po hledané ženě z Litvínova. „24. ledna 2015 jsme prověřovali totožnost neznámé ženy, která byla nalezena mrtvá v lesíku za rodinnými domky v ulici Jasmínová v Chomutově. Doklady prokázaly, že se jedná o hledanou ženu. Cizí zavinění nebylo zjištěno, přesnou příčinu smrti určí zdravotní pitva," uvádí k případu chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Sport

 • 30. leden 2015

  Most - Prolomí tuto sobotu hokejisté Mostu smolnou sérii porážek a na domácím ledě konečně vyhrají? Do Mostu v sobotu 31.ledna přijede v rámci prvoligového utkání hokejový tým z Třebíče. A právě na jeho zápas zve v naší videoreportáži mostecký hokejista Patrik Petruška.

 • 26. leden 2015

  Most - Tým mosteckých hokejistů vyjel v pondělí v podvečer v rámci 48 kola první hokejové ligy před domácí publikum ve zbrusu nových dresech a s novým logem, bohužel ani to ale na jejich dnešní výkon nestačilo a hokejisté Mostu nakonec litoměřickému celku podlehli 3:6.

 • 26. leden 2015

  Most - Zástupce Mostecké ligy malé kopané, tým Gamblers Most, dosáhl tuto sobotu obrovského úspěchu. Gambleři, coby úřadující mistr MLMK, se dokázali v rámci Mistrovství České republiky v malé kopané probojovat přes systém předkol, v kterých na sebe narážely nejlepší týmy malé kopané z jednotlivých oblastních svazů, až do závěrečného turnaje, tzv. Final four. V něm se střetly, jak už název napovídá, čtyři nejlepší týmy z celé republiky.

 • 25. leden 2015

  Most - V sobotu mostecký oddíl krasobruslení reprezentovaly na celorepublikových závodech v Mladé Boleslavi dvě nejmladší závodnice  a jeden z těch nejstarších.

 • 21. leden 2015

  Most - Hokejisté Mostu na jihočeský tým z Českých Budějovic dnes na domácím ledě neuspěli proti hokejistům ČEZ Motor České Budějovice a ve středečním zápase prohráli vysoko 0:4.

 • Reklama
  baner2

Co se chystá

 • 29. leden 2015

  Braňany - V základní škole v Braňanech si bude moci v průběhu února deset lidí zvýšit svoji finanční gramotnost. Od 18. do 20. února zde bude probíhat kurz, vždy od 13.30 hodin do 20 hodin, a díky tomuto kurzu se účastníci naučí správnému finančnímu chování.

 • 28. leden 2015

  Most - Ve čtvrtek 29. ledna může jedna z návštěvnic mosteckého Centralu zažít svoji proměnu. Obchodní centrum navštíví kadeřník a vizážista a vyberou jednu z návštěvnic centra, která bude souhlasit s tím, že promění její celkovou vizáž.

 • Erotické plesy jsou ve velké oblibě v nedaleké Bílině. Pořádá je tamní kulturní centrum Kaskáda. Foto: www.kckaskada.cz
  27. leden 2015

  Most -  V mosteckém kulturním domě Medůza se bude konat první erotický ples. S prodejem vstupenek se začne od února, ples se potom koná 28. března.

 • 26. leden 2015

  Obrnice - Obrnice zakládají další tradici. Každoročnímu vyvrcholení společenského života v obci, jímž jsou zářijové slavnosti, bude nově předcházet Obrnický masopustní rej. Premiérový se uskuteční už v neděli 1. února od 11:00 do 17:00 hodin v prostoru u náměstí vedle budovy Integrovaného centra volnočasových aktivit.

 • 23. leden 2015

  Most - Učitelé, studenti a přátelé Podkrušnohorského Gymnázia v Mostě pořádají Týden Svobody a tolerance, který se bude konat od 29. ledna do 4. února. Těšit se můžete na zajímavé koncerty, tématické přednášky či promítání filmů.

 • Reklama
  banner kliny e-mostecko

Kauzy a témata

Severočeská města umí hospodařit, Chomutov ušetřil téměř 90 milionů

Ústecký kraj - Některá okresní města v Ústeckém kraji jsou zadlužená. Zatímco například v Ústí nad Labem činí dluh města po přepočítání na jednoho obyvatele přes 14 tisíc korun, v Děčíně je to přes tři tisíce korun, Chomutovu se negativní číslo vyhýbá. Město je vlastně bez dluhů. Tímto verdiktem se v kraji mohou dále pyšnit jen Louny a Teplice. Hospodaření těchto měst navíc skončilo v plusu.

Reklama

Zdraví a krása

 • 22. leden 2015

  ČR -  Než úřadující Česká Miss 2014 Gabriela Franková v březnu 2015 předá korunku své nástupkyni, čeká ji ještě soutěž o titul Miss Universe. Blížící se světové klání krásek z 88 zemí se bude konat 25. ledna 2015 v americkém Miami. V historii druhé nejdéle konané světové soutěže krásy, jejímž majitelem je Donald Trump, tento titul nezískala ještě žádná Češka.

 • 17. leden 2015

  Duchcov - Dialyzovaným pacientům z Duchcova a okolí se uleví. Díky nově otevřenému středisku B. Braun Avitum totiž nemusí dojíždět do Teplic, ale mohou podstoupit dialýzu přímo v Duchcově. V pořadí již 19. dialyzační středisko B. Braun Avitum v České republice nabízí pohodlné ošetření v přátelské atmosféře, špičkové dialyzační vybavení a techniku, která odráží nejnovější poznatky moderní medicíny.

 • Marihuana. Ilustrační foto, zdroj: Policie ČR
  30. prosinec 2014

  ČR - V České republice je spolu s Francií nejvíce uživatelů marihuany v Evropě. Denně ji kouří až 60 tisíc (NMS, UV ČR) lidí. Pro 13% "huličů" je denní užívání marihuany nad jejich síly - Tak SANANIM vyhodnotil velkou dotazníkovou akci na stránce www.koncimshulenim.cz. Odpovědělo už přes deset tisíc kuřáků. Unikátní projekt ale není jen o dotazníku.

 • 28. prosinec 2014

  ČR - Zvláště v zimních měsících září v českých městech kromě pouličního osvětlení také reklamní plochy a sváteční výzdoba. Přebytek světla a absence tmy má však podle odborníků na obyvatele měst stále více negativních dopadů. Mezi následky světelného znečištění patří nejen nekvalitní spánek, ale i vážné zdravotní problémy. Světelný smog totiž může odstartovat psychogenní onemocnění a zvýšit riziko vzniku civilizačních chorob, jako jsou rakovina prsu a kardiovaskulární onemocnění.

 • 12. prosinec 2014

  Most - Nevíte, jaký dárek vybrat pod stromeček? Kosmetické studio Beauty Lady si připravilo dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Dárkem potěšíte nejen přítelkyni, maminku, babičku nebo sestru, ale kosmetické služby u Jany Kesslerové velmi často využívají i muži! Takže dámy, nebojte se toho a kupte pro své protějšky, tatínky třeba diamantové čištění pleti microdermoabrazí včetně masáže obličeje.

Tipy na výlet

 • Reklama
  2
   

Zajímavosti

 • 30. leden 2015

  Most - Aktuální diskuze spojená s limity těžby hnědého uhlí se v regionu dotýká dvou těžebních firem: Severní energetické a Severočeských dolů. Abyste si udělali představu o jejich velikosti a objemu uhlí, které vytěží, připravili jsme jejich stručné vizitky, v nichž jsme vycházeli z posledních dostupných zdrojů. Pro porovnání přinášíme také informace o společnosti Vršanská uhelná. Té se přímo nynější dění okolo limitů netýká, má dostatek uhlí ve své lokalitě v rámci limitů. Informace najdete v přehledné infografice.

 • 27. leden 2015

  Mostecko - V říjnu roku 2014 byl zahájen projekt "Minipodniky na ZŠ", který je spolufinancován ze zdrojů EU a státního rozpočtu ČR, reg. číslo projektu je CZ.1.07/1.1.00/54.0042. V průběhu 10 měsíců dojde k podpoře podnikavosti a podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků různých typů základních škol v Ústeckém a Středočeském kraji prostřednictvím založení a činnosti 22 sociálních žákovských minipodniků na 12 partnerských školách. Vytvoření "fiktivní" firmy realizují své činnosti v rámci zájmových útvarů pro žáky pod vedením lektorů a lektorek.

 • 22. leden 2015

  Počerady – Během roku 2014 zavítaly do uhelných elektráren Skupiny ČEZ na severu Čech tisíce lidí. Prim opět hrála Elektrárna Tušimice, která přilákala 2 795 zájemců. Do Elektrárny Počerady se vydalo 309 návštěvníků. Informační centrum klasické energetiky v Elektrárně Ledvice si prohlédlo 2 438 osob. Malá vodní elektrárna Želina na řece Ohři přivítala 427 zvědavců a vodní dílo Střekov v Ústí nad Labem navštívilo 1 925 osob. Celkem tak o výrobní zdroje energie Skupiny ČEZ projevili zájem 7 894 návštěvníci z různých míst v ČR i zahraničí. Bylo jich o 948 více než v roce 2013.

 • 18. leden 2015

  ČR - Ne všechny nastávající nevěsty mají na honosnou svatbu, nádherně zařízené hnízdečko lásky nebo romantickou svatební cestu. Právě pro ně je tady již čtvrtý ročník soutěže Souboj Nevěst, tentokrát s podtitulem Šach & Mat, jehož patronkami se staly stále svobodné modelky Tereza Fajksová a Aneta Vignerová.

 • Portugalský graffiti-umělec Armando Gomes přetvořil vůz v jedinečné barevné výtvarné dílo na čtyřech kolech. Zdroj: ŠKODA AUTO
  16. leden 2015

  ČR – Portugalský graffiti-umělec Armando Gomes přetvořil novou Škodu Fabii v jedinečné barevné výtvarné dílo na čtyřech kolech. Česká automobilka nyní prezentuje jeho zcela mimořádnou kreativní interpretaci nového vozu jako Škodu Fabii  Street Art.

Coal TV

 • text2

PSI K ADOPCI - ÚSTECKÝ KRAJ