• Reklama
  banner tvorime mosty160
   
  Reklama
 •  Reklama
   
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • aq-kryt
 • ukajiku
 • e-deniky banner
 • Reklama
  OCMost ledove kluziste 710x100 cisty

Aktuálně z Litvínovska

 • 24. říjen 2014

  Brandov - Čtyři hasičské jednotky zaměstnal v pátek dopoledne požár dřevěné skříňky v koupelně jednoho z rodinných domů v Brandově na Mostecku.

 • 24. říjen 2014

  Horní Jiřetín - Mostecká policie vyšetřuje tragickou událost, při které zemřel v dílně muž z Horního Jiřetína. Z dosud nezjištěných příčin mu cirkulárka měla doslova amputovat hlavu.

 • Areál školy v Janově. Foto: www.e-mostecko.cz
  23. říjen 2014

  Litvínov - Nové dětské hřiště u základní školy v litvínovské části Janov a oprava školního dvora, tak bude vypadat čtvrtá etapa revitalizace sídliště Janov, která se nyní připravuje. Zároveň příští měsíc skončí v problémové panelákové čtvrti třetí etapa jeho obnovy a oživení.

 • 23. říjen 2014

  Litvínov - Strážníky litvínovské městské policie informoval náhodný chodec, který z kovošrotu v Hamru slyšel volání o pomoc. Hlídka vyjela na místo a také zaslechla volání o pomoc. Strážníci šli za hlasem a u zadní brány kovošrotu pod rybníkem Rudý Sever našli mladíka, který se zoufale dožadoval pomoci. Informoval o tom ředitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

 • 23. říjen 2014

  Litvínov - Na litvínovské strážníky se obrátila žena z Janova, jejíž dospělý psychicky narušený muž vyhrožoval sebevraždou. Pak utekl z domova a žena dostala strach, že si něco udělá. Strážníci okamžitě začali po mladíkovi pátrat. Během krátké chvíle mladíka našli a zadrželi. Informoval o tom velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Sport

 • 23. říjen 2014

  Most - Se šestigólovým náskokem vstoupí v sobotu hráčky Černých andělů – DHK Baník Most do odvetného utkání proti švýcarskému soupeři LC Brühl Handball. Odehrají už druhý zápas Poháru EHF, ve kterém jim před rokem zůstala zavřena brána do čtvrtfinále.

 • 23. říjen 2014

  Most - Závěrečný podnik populárního Karting Cupu se o víkendu odjel na motokárové trati v Potočišti u Chebu a pro mostecký HKC Racing Team skončil velkým úspěchem. Ve třídě Školní 50, která funguje jako přípravka pro nejmenší závodníky, vybojoval stříbro Sebastien Šťastný a celkovým bodovým ziskem tak vyhrál celý letošní ročník.

 • Carboniacup v Mostě na místním okruhu. Foto: Vladimír Rožánek
  22. říjen 2014

  Most - Každý ročník musí mít své vítěze, a tak i Carboniacup v sezóně 2014 dozrál do finále, které se konalo posledním šestým sobotním závodem na autodromu v Mostě při rekordní účasti 91 přihlášených vozů i v dosti mlhavém a mrholivém počasí.

 • 21. říjen 2014

  Litvínov - Téměř přesně do roka a do dne si Bivoj zopakoval utkání s pražským celkem Black Angels. A stejně jako loni se jeho výhra nerodila lehce. Před rokem Bivojové vyhráli na domácí palubovce v poháru 9:8 v prodloužení.Tentokrát porazili Pražany na jejich půdě 7:9.

 • Vítězové letošního ročníku Mostecké ligy malé kopané. Foto: MLMK
  20. říjen 2014

  Most - Tuto sobotu na hřišti 11. ZŠ v Mostě vyvrcholil za krásného počasí a velkého diváckého zájmu zápasy o třetí místo a finále letošní ročník Mostecké ligy malé kopané.

 • Reklama
  stb smart 740x200

Co se chystá

 • Vítězný snímek Jany Charouzkové. Reprofoto: Martin Volf
  26. říjen 2014

  Teplice - Putovní výstava Kriminalistika ve fotografii, která byla vloni otevřena v Muzeu Policie ČR v Praze, se po několika zastaveních ve městech ČR dostala také do Ústeckého kraje. Navštívit ji můžete v Regionálním muzeu v prostorách teplického zámku.

 • Elektrárna Počerady. Foto: ČEZ
  25. říjen 2014

  Most – Největší vědecký festival v České republice „Týden vědy a techniky 2014" proběhne od 1. do 15. listopadu. Jeho pořadatelem je Akademie věd ČR. Skupina ČEZ jako tradiční generální partner akce zpřístupní laické i odborné veřejnosti některé své elektrárenské provozy.

 • 17. říjen 2014

  Most - Společnost Autodrom Most otevře své brány 25. a 26. října od 9 do 17 hodin široké veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří s názvem Autoshow Most 2014. Zájmem společnosti je otevřít areál autodromu a polygonu všem, kteří mají zájem o motorsport, auta, motorky, vzdělávání a rozvoj v oblasti motorismu.

 • 17. říjen 2014

  Klíny - Jedna z nejvýraznějších osobností české populární hudby přijede o víkendu koncertovat na Mostecko. Vladimír Mišík vystoupí v sobotu ve sportovní hale na Klínech. Hudební produkce začíná v 19 hodin.

 • 16. říjen 2014

  Most - Slovo prevence může školákům znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt PREVENCE TAK TROCHU JINAK Divadla veTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům ZŠ a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je vždy přizpůsobený.

Reklama

Kauzy a témata

Řidiče čeká víkend mnoha rizik. Je tu změna času, dušičkoví šoféři i větší riziko střetu se zvěří

Most - Čtyřicet řidičů ze sta považuje podzimní počasí za riziko pro bezpečnou jízdu autem a dalších pětadvacet považuje za rizikové nejen počasí, ale také přechod z letního času na zimní, který nás čeká v noci ze soboty na neděli. Uvedli to v exkluzivním průzkumu, který si nechala zpracovat pojišťovna Generali.

Zdraví a krása

 • 25. říjen 2014

  ČR - Ministerstvo zdravotnictví ČR vyhlásilo tento týden Ochranné opatření před zavlečením hemoragické horečky Ebola ze zahraničí přes mezinárodní letiště. Osobám, které přicestují ze zahraničí na území České republiky přes Letiště Václava Havla, ukládá povinnost vyplnit příletovou kartu.

 • 21. říjen 2014

  Kuřáků v naší zemi stále neubývá. Podle statistik Státního zdravotního ústavu kouřilo v minulém roce 29,9 % Čechů. Téměř čtvrtina z nich se svému zlozvyku oddávala denně a více než 58 % kuřáků spotřebovalo každý den alespoň polovinu krabičky cigaret. Až 23 % Čechů je ve svých domovech vystaveno pasivnímu kouření, polovinou z nich jsou nekuřáci. V porovnání s výsledky statistik z minulých 10 let sice dochází ke zmenšování počtu kuřáků, jedná se však o velice mírný a statisticky nevýznamný trend.

 • 03. říjen 2014

  ČR - Přestože kalendářní podzim již začal, počasí zatím cyklistům přeje. Vždyť pro některé není kolo jen koníčkem, ale dopravním prostředkem, na který jsou odkázáni při každodenní cestě do práce, nebo do školy. Jízda na kole se pro mnoho dětí na venkově stala dokonce jediným možným způsobem dojíždění, statisticky však tím nejnebezpečnějším.

 • klíště tráva očkování
  30. 08 2014

  Most - Blíží se konec léta, užili jste si rodinnou dovolenou a nechytili jste přitom klíště či si alespoň po blízkém setkání s tímto roztočem neodnesli žádné následky? Můžete si gratulovat! Vaše obezřetnost je ale stále na místě, protože klíšťata jsou aktivní, dokud mají vhodné klimatické podmínky. Obecně jejich sezona končí až v první polovině listopadu, proto myslete i teď na ochranu proti zákeřnému onemocnění klíšťovou encefalitidou.

 • Ilustrační foto: Walt Stoneburner / creativecommons.org/licenses/by/2.5/
  12. 08 2014

  Most - Pálení při močení, bolest v podbřišku, nevolnost a horečky patří mezi hlavní příznaky infekcí močových cest. Tyto problémy přitom postihnou jednou za život až polovinu žen v České republice. Každou třetí ženu, která zánět v minulosti prodělala, navíc trápí onemocnění opakovaně. Kromě nich jsou k uroinfekcím náchylné i děti. Na prevenci by tak měla dbát celá rodina, a to obzvláště během letních dovolených u moře. Neléčená infekce močových cest totiž může přejít v zánět ledvin, což je vážné onemocnění vyžadující hospitalizaci.

Tipy na výlet

 • 23. říjen 2014

  ČR - Léto je sice za námi, ale ti z vás, kteří nestihli pravou letní dovolenou nebo už teď postrádají slunce a cizí kraje, se nemusejí obávat. I na podzim můžete navštívit destinace, které vám umožní plnohodnotnou dovolenou.

 • 21. říjen 2014

  Chomutov - Cestovat, plackovat, pouštět draky či uspávat ježky mohou lidé v Chomutově. Pro malé i velké jsou v nejbližších dnech nachystané akce, které zabaví všechny, co se neradi nudí.

 • 03. říjen 2014

  Chomutov - V říjnu stojí za to navštívit Chomutov. Nikde jinde totiž neoslavíte Den zvířat křtem mláďat rysa, každičký nerv v těle vám nerozechvějí bubny umělců tří kontinentů a neochutnáte dobroty z jablek či placaté pokrmy.

 • 02. říjen 2014

  Panenský Týnec - Nedostavěný chrám v Panenském Týnci a Chrám Chmele a Piva v Žatci zabodovaly v soutěži DestinaCZE, vyhlášené letos podruhé agenturou Czechtourism. Absolutním vítězem a tedy destinací roku 2014 se s více než 22 tisíci hlasy stal Panenský Týnec. Informoval o tom Krajský úřad Ústeckého kraje.

 • 22. 09 2014

  Chomutov - Odpočinek, sport, zábavu i adrenalin v sobě skloubí návštěva chomutovského Aquasvěta. Jen málokterá místa jsou vhodná pro aktivní sportovce, líné pohodáře, malé děti i seniory najednou. V případě Aquasvěta tomu však tak je. Navíc může být každá návštěva jiná, mokré centrum totiž neustále vymýšlí novou zábavu.

 • Reklama
  ecv bnr zoo vecer 728x100

Zajímavosti

Mostecká TV

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo

Daniela vaří a píše

Reklama

Aplikace

 • odkazqr