• Reklama
  banner CoalTV


   
  Reklama
 • Reklama
  japek sky
  Reklama
   
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • mamma
 • beauty lady
 • havlobrod
 • aq-kryt
 • Reklama
  centr

Aktuálně z Litvínovska

 • 19. prosinec 2014

  Litvínov - Rybáři z Českého rybářského svazu, místní organizace Most, zahájí v sobotu 20. prosince již tradiční prodej ryb z Rybářství Dvůr Lnáře. Kapry, sumce, amury, líny, štiky a candáty zakoupíte přímo u rybníka na RCHS Pavel v Litvínově, u litvínovského hřbitova.

 • 18. prosinec 2014

  Litvínov, Teplice - Unikátní extraligové hokejové utkání mezi litvínovskou Vervou a pražskou Spartou po vzoru vybraných utkání ze zámořské NHL se 27. února nebude hrát pod širým nebem na teplickém fotbalovém stadionu. Oznámily to dnes na svých webech tepličtí fotbalisté i litvínovští hokejisté.

 • Město Meziboří. Ilustrační foto
  17. prosinec 2014

  Meziboří - Zapálením domu hrozil muž v mezibořské Okružní ulici. Chtěl pustit plyn a nechat dům shořet. Byl pod vlivem drog. Na pomoc přivolal litvínovské strážníky jeho soused.

 • Karel Zdražil. Foto: archiv Gymnázia T. G. Masaryka v Litvínově
  15. prosinec 2014

  Litvínov - V pátek 12. prosince 2014 zemřel Karel Zdražil, někdejší starosta Litvínova a ředitel litvínovského gymnázia. Škola už to potvrdila na svých internetových stránkách. Je to smutný rok. Za poslední čtyři měsíce jde o třetí úmrtí bývalého významného litvínovského politika.

 • 15. prosinec 2014

  Litvínov - Při plánované kontrole starých skladů na nádraží ČD v nočních hodinách uslyšeli strážníci sténání. V zadní části kolejiště hlídka strážníků našli ležícího zraněného muže. Jednalo se o jim známého obyvatele UNO. Muž byl prochladlý a měl na hlavě tržnou krvácející ránu. Strážníci muže ošetřili, zakryli termofolií a posléze přivolali záchrannou službu. Zraněný muž byl poté převezen do mostecké nemocnice.

Sport

 • 18. prosinec 2014

  Most - Dukla v první třetina odskočila Mostu po slepených brankách Štebiha z přesilovky a Mikeše na 0:2. Most odpověděl ve druhé části rovněž dvěma rychlými brankami. V přesilovce se prosadil Slavíček a chvilku po něm přidal vyrovnávací branku Smolka. Duklu dostal v poslední části do vedení Dobrovolný, aby Nedrda svým gólem pět minut před sirénou poslal utkání do prodloužení. Rozhodnout však musely až sam. nájezdy. Ten rozhodující proměnil Čachotský. Dukla si tak z Mostu odváží dva body, Most bere za bojovnost aspoň jeden.

 • 16. prosinec 2014

  Most - Nepříliš lichotivou bilanci třiadvaceti porážek a pouhých dvanácti vítězství mají mostečtí hokejisté, kteří tak s 37 body vyhlíží týmy před sebou. Aktuální 12. místo se ztrátou 10 bodů na místa zajišťující osmifinálovou účastí play-off ovšem dává dostatečný podnět pro motivaci. Je třeba podotknout, že Ústí nad Labem má odehráno o zápas více a při úspěchu našich barev v dalším utkání by se ztráta snížila na pouhých 7 bodů.

 • United Energy Víkend stolního hokeje
  16. prosinec 2014

  Most – Podruhé v krátké době se stolní hokejisté utkali o domácí mistrovské tituly. Před dvěma týdny soutěžili na Hoře Svaté Kateřiny nejlepší čeští billiard-hockeyisté, nyní se na mostecké 15.ZŠ v rámci United Energy Víkendu stolního hokeje střetli hráči a hráčky air-hockeye a táhlového hokeje Chemoplast.

 • 15. prosinec 2014

  Most/Litoměřice - Hokejisté Mostu pondělí v podvečer podlehli v Kalich aréně litoměřickému celku 5:3. Litoměřice sice po první třetině prohrávaly s Mostem 0:1, ale díky druhé třetině, kdy dokázaly soupeři nastřílet pět branek berou v tomto utkání tři body. Zejména čtyři využité přesilovky posunuli domácí celek do pohodlného vedení, které si udrželi do konce utkání. Most v závěru pouze zkorigoval výsledek na konečných 5:3. 

 • Ve středu bude v Mostě hrát Jihlava. Přijďte fandit!
  15. prosinec 2014

  Most - V sobotu odehráli hokejisté Mostu 34. kolo první hokejové ligy. Na domácím ledě přivítali souseda z tabulky – Jestřáby z Prostějova.

 • Reklama
  baner2

Co se chystá

 • Reklama
  banner kliny e-mostecko

Kauzy a témata

Základní školy v Mostě byly zapojeny do Evropské výměny vánoční dekorace

Most - Vybrané mostecké základní školy se na podzim zapojily do unikátního projektu na výměnu typické a tradiční vánoční dekorace pro evropské země. Žáci základních škol, které se do projektu přihlásily, vyhotovili v průběhu podzimu vánoční dekoraci a poštou si ji vyměňovali se školami z dalších zemí Evropské unie.

Reklama

Zdraví a krása

 • 12. prosinec 2014

  Most - Nevíte, jaký dárek vybrat pod stromeček? Kosmetické studio Beauty Lady si připravilo dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Dárkem potěšíte nejen přítelkyni, maminku, babičku nebo sestru, ale kosmetické služby u Jany Kesslerové velmi často využívají i muži! Takže dámy, nebojte se toho a kupte pro své protějšky, tatínky třeba diamantové čištění pleti microdermoabrazí včetně masáže obličeje.

 • 09. prosinec 2014

  Most - Nevíte co pod stromeček, ale rádi by jste pořídili užitečný dárek? Ve FOKUS optik ho seženete! Pokud někdo z Vaší rodiny či blízkých nosí brýle, nebo kontaktní čočky, určitě ho potěší dárkové poukázky na nákup zboží ve FOKUS optik. Nabízíme hned tři varianty - za 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Samozřejmostí je jejich kombinace a také to, že poukázku uplatníte i v akcích a slevách.

 • 07. prosinec 2014

  Most - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) se zaměřila na zboží vyhledávané ve zvýšené míře v předvánočním čase. V prodejnách Tesco Stores narazili inspektoři na prodej čtyř šarží sušeného ovoce, kterému by se lidé měli vyhnout. 

 • 21. listopad 2014

  ČR - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila Kauflandu, aby neprodleně stáhl z prodejen kojeneckou vodu Aqua Anna. Voda v pětilitrovém balení s označením data minimální trvanlivosti do 17. 9. 2015 obsahuje chlór, což je v balených kojeneckých vodách nepřípustné.

 • 16. listopad 2014

  Chomutovsko - V době, kdy lékaři začínají v nemocnicích přijímat první pacienty se skutečnou chřipkou, přichází dobrá zpráva pro všech bezmála šest milionů klientů VZP... Podobně jako loni, také letos jim zdravotní pojišťovna nabízí proplatit vakcínu proti chřipce. Řada lidí si tuto nemoc plete s běžným nachlazením. Ve skutečnosti ale na chřipku a komplikace, které způsobí chronickým pacientům, zemře v Česku ročně kolem dvou tisíc nemocných.

Tipy na výlet

 • 17. prosinec 2014

  Chomutov - Čtvrtý adventní víkend Chomutovských Vánoc je doslova nabitý nejrůznějšími představeními, ze kterých si vybere každý. Diváci si užijí kouzlení, divadla i tance.

 • 30. listopad 2014

  Chomutov - Tradiční trhy se staly neodmyslitelnou součástí vánočních zvyků. Ty chomutovské začaly první adventní neděli v devět hodin ráno. Na náměstí 1. máje voní teplé nápoje i chutná jídla, stánky jsou v obležení ozdobiček či svícnů.

 • 29. listopad 2014

  Karlovy Vary – Vánoce. Kouzelný čas pohody a klidu v dnešní uspěchané době. Svojí jedinečnou atmosférou dokáží učarovat malým i velkým, dětem i dospělým, klukům a holkám stejně jako mužům či ženám. Sváteční doba se kvapem blíží a my pro vás máme tip na zajímavý výlet. Ještě než se ve vašich domovech rozsvítí vánoční stromky, vydejte se do Karlových Varů na zámeček Doubí. Zavítejte do vánoční fantazie, navštivte magický Vánoční dům...

 • 28. listopad 2014

  Chomutov - První adventní nedělí začínají Vánoce i v Podkrušnohorském zooparku v Chomutově, tamním městském divadle a v kostele sv. Ignáce.

 • 25. listopad 2014

  Chomutov - První adventní neděli se na náměstí 1. máje v Chomutově rozzáří světélka na vánočním stromě. Společně s dominantou náměstí začnou svítit i jednotlivé ozdoby v ulicích a tím začnou Chomutovské Vánoce. „Pro Chomutovany i návštěvníky města to bude pětadvacet dní plných tradičních vystoupení, zábavných programů i tematických výstav," řekl primátor Jan Mareš.

 • Reklama
  ecv inz advent posledni 728x100
   

Zajímavosti

 • 18. prosinec 2014

  Chomutov - Nevšední zážitek nabízí vystoupení komika a kouzelníka v jedné osobě Richarda Nedvěda při Chomutovských Vánocích v sobotu 20. prosince. Vystoupení zahrnuje kouzlení, zábavu i gagy, které komik představil v pořadu Na stojáka. Sám komik vystupuje jako kouzelník, humorista, trapnomág, iluzionista a klavírista. Ve svém pořadu doslova vtáhne diváka do světa magie a zábavy. Že vtip je úzce spjatý s jeho normálním životem,dokazuje v rozhovoru.

 • 15. prosinec 2014

  Most - Desítky štědrých dárců, stovky vánočních dárečků pro děti z dětských domovů na Mostecku a rozesmáté tváře dětí, taková byla v sobotu atmosféra v rámci akce Vánoce v Centralu aneb Strom splněních, kterou organizovala firma Dagest ve spolupráci s OC Central Most.

 • Rekultivovanou výsypkou je i areál hipodromu v Mostě. Foto: www.e-mostecko.cz
  09. prosinec 2014

  Mostecko - Rekultivace k Mostecku neodmyslitelně patří. O plochách, kde kdysi probíhala těžba, se hodně mluví i píše. Ale až při pohledu z ptačí perspektivy si člověk často uvědomí, jak přirozeně se tato území stala součástí krajiny, v níž žijeme. V následující reportáží je možné shlédnout letecké záběry na známé rekultivované plochy na Mostecku, jejich autorem je Tomáš Malý.

 • 05. prosinec 2014

  Počerady - Sedm minut. To je doba, kterou putuje hnědé energetické uhlí ze zásobníku pod vykládkou vagonů až do elektrárenského kotle. Co všechno se musí stát, než začne uhlí v plamenech předávat svoji energii? My vám tuto cestu paliva po Elektrárně Počerady přiblížíme.

 • 13. listopad 2014

  Most/PrahaPomozte splnit vánoční přání dětem z dětských domovů v celé České republice a zapojte se do 3. ročníku projektu „Strom splněných přání", pořádaný neziskovou organizací DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. začínalo se v úterý 11.11.2014. Jedná se o internetový projekt, který má za cíl v letošním roce splnit 1 083 vánočních přání dětem z 31 dětských domovů.

Coal TV

 • text2

Daniela vaří a píše

Reklama

Aplikace

 • odkazqr