Reklama
Reklama
E-MOSTECKO.CZ logo

E-MOSTECKO.CZ logo

 • starcolor
 • oldahorni209x110 256
 • cid EF152D6E-2206-4FBE-A616-1FC538F7247C
 • emostgoogleplay
Reklama

Aktuálně z Litvínovska

 • Kadeřnická soutěž Junior 15. Foto: www.e-mostecko.cz
  17. duben 2014

  Litvínov - Takhle vypadá práce nejšikovnějších kadeřníků a kadeřnic. Podívejte se do naší fotogalerie. Utkali se společně ve středu v prostorách Střední odborné školy Litvínov-Hamr v 15. ročníku kadeřnické soutěže Junior. Síly se na škole měřily také v ekonomické a krejčovské soutěži.

 • Sněhové kroupy zasypaly janovské sídliště: Foto: Jana Šerková
  14. duben 2014

  Litvínov - Pravé aprílové počasí dává o sobě opět znát. Téměř jarní počasí střídá ochlazení a sluneční paprsky zas průtrže mračen. Bílé peklo se dnes odpoledne přehnalo přes janovské sídliště. Sněhové kroupy totiž během mžiku zasypaly i  zaparkovaná vozidla a náhle bylo všude bílo.

 • Sekání trávy v Litvínově začalo dříve než vloni. Foto: MÚ Litvínov
  13. duben 2014

  Litvínov - Dobrá zpráva nejen pro alergiky: O dva týdny dříve začaly litvínovské technické služby se sečením trávy. Mohou za to panující teplé klimatické podmínky.

 • Velikonoční jarmáreček na litvínovském Mírovém náměstí. Foto: www.e-mostecko.cz
  12. duben 2014

  Litvínov - V Litvínově v sobotu začaly oslavy Velikonoc. Na náměstí jsou stánky, v parku se jezdí na koních, hraje se divadlo, zpívá se na kostelních schodech. Vyražte, ještě stíháte odpolední program.

 • 12. duben 2014

  Litvínov - Po nedávné sérii požárů v Albrechtické ulici na janovském sídlišti a opakovaném vykrádání prázdných bytů se státní policisté a strážníci městské policie v Litvínově zaměřují intenzivnějí  právě na tuto lokalitu. Jen za poslední měsíc ve stejném zčásti vybydleném panelovém domě v Albrechtické ulici zasahovali hasiči a policisté kvůli požárům v opuštěných bytech osmkrát.

Sport

 • Tomáš Zajíc zvítězil v závodě série Racetrack na mosteckém autodromu. Foto: Ladislav Havej
  17. duben 2014

  Most - Jezdci Moto Most Clubu se v neděli zúčastnili v nabitém startovním poli agenturních závodů Racetrack na mosteckém autodromu. Do hlavního závodu se kvalifikoval Mostečan Tomáš Zajíc na 8. místě. Probojoval se až do čela a zvítězil.

 • 16. duben 2014

  Mostecko -  Kvalifikační dvojutkání o účast v předkole Mistrovství České republiky starších minižáků odehráli o víkendu v Litoměřicích starší minižáci basketbalového klubu BK Baník Most (r.2001 a mladší). V rámci předkola, kam postoupilo 16 nejlepších celků z celé republiky, se dále Mostečtí utkají o účast na samotném mistrovství republiky.

 • Mostecká liga malé kopané
  15. duben 2014

  Most - Nedělní hřiště 11. ZŠ Most bylo kulisou šestého kola Mostecké ligy malé kopané. Ani v něm nenašli Gambleři svého letošního prvního přemožitele a lize tak zatím vládnou s šesti vítězstvími ze šesti zápasů a impozantním skóre 41:10.

 • 14. duben 2014

  Most - Uplynulou sobotu se vypravilo osm borců z judistického oddílu 15.ZŠ Most na letošní první zahraniční výpravu. V německém městě Werdau, kde se konal 10. ročník bojů o pohár tohoto města. Turnaj byl vypsán pro kategorie chlapců ve věku do třinácti, patnácti, osmnácti a jednadvaceti let.

 • Mostecký jezdec Tomáš Zajíc. Foto: www.e-mostecko.cz
  10. duben 2014

  Most - Již tuto neděli 13. dubna pojedou silničáři z Moto Most Clubu první letošní podnik na okruhu v Mostě v rámci agenturních závodů serie Racetrack. V týdnu na okruhu trénoval s novým závodním strojem mostecký jezdec Tomáš Zajíc. Byli jsme při tom.

 • Reklama
  e-mostecko auto
 • Reklama
  e-mostecko kolo

Co se chystá

Kauzy a témata

Policisté znovu kontrolují panelové domy v Janově, zajímají se i o kolonie, garáže a herny

Litvínov - Policisté z Hamru, Litvínova, policejní stanice Nová Ves v Horách a strážníci litvínovské městské policie opět zamířili v rámci opatření do panelových domů v Janově. O páteční akci informovali policisté v pondělí.

Zdraví a krása

 • CEREC frézovací zařízení. Foto: DentalCare
  03. duben 2014

  Most - Zdravé zuby plní kromě životně důležitých funkcí jako je kousání a žvýkání i funkci estetickou, neboť jsou rozhodující pro celkový výraz našeho obličeje, osobitý šarm a dokonalý úsměv. Výborný stav chrupu je předpokladem pro bezchybnou výslovnost a dodává člověku pocit spokojenosti v každém okamžiku života. Je také vizitkou určitou, podle níž je člověk hodnocen svým okolím.

 • Ilustrační foto: everystockphoto.com
  22. březen 2014

  ČR - Spolu s příchodem jarních měsíců se páry často odhodlají k založení rodiny. Obvykle však k početí přistupují spontánně a více informací si zjišťují až ve chvíli, kdy se ženě nedaří přijít do jiného stavu. Alespoň základní znalosti fyziologických procesů přitom mohou páru v jejich snaze značně pomoci. Podle gynekologa a sexuologa MUDr. Pavla Turčana lidé například přeceňují četnost souloží či volbu sexuální polohy, naopak často podceňují zdravou životosprávu. Ta má přitom v procesu početí zásadní úlohu.

 • Klinika DentalCare v Mostě. Foto: DentalCare
  27. únor 2014

  Most - Nejúčinnějším způsobem boje proti zubnímu kazu byla a zůstává prevence, protože čistý zub se nekazí. Právě tu však lidé (a zvláště pak rodiče u svých dětí) často podceňují. Přitom zajištění a dosažení orálního zdraví dítěte je během jeho dospívání nesmírně důležité. Právě toto období totiž obvykle předurčuje i následující zdraví člověka.

 • 25. únor 2014

  Praha - V minulých dnech se konala již druhá přehlídka XXL modelek, které opět oblékl butik Big and Beautiful v rámci prvního ročníku Valentýnské párty, která se konala v pasáži Černá růže v Praze.

 • Jak na bolestivou menstruaci? Ilustrační foto: Olga Vasilkova | Dreamstime Stock Photos
  15. únor 2014

  Most - Menstruace je pro většinu žen náročným obdobím zejména kvůli jejím nepříjemným průvodním příznakům, jakými jsou třeba křeče či migrény. Existují však potraviny, které tyto komplikace dovedou zmírnit či úplně eliminovat. V následujícím článku představíme ty, které je krátce před menstruací a v jejím průběhu ideální konzumovat.

Reklama

Tipy na výlet

 • Malaga. Foto: Invia
  13. duben 2014

  Most - S rostoucími teplotami a počtem slunečných dnů se začínáme všichni pomalu probouzet ze zimního spánku. Slunce nám nejen zlepšuje náladu, ale po líné zimě také dodává energii do života. Cítíme se tak plni sil a máme chuť je využít na maximum. Většina z nás má nutkání vrátit se k pravidelnému pohybu na čerstvém vzduchu, ale láká nás i cestování. Přinášíme vám proto pár tipů na ideální destinace, kam se dá vyrazit nejen za poznáním, ale i za jarním sportem.

 • 02. duben 2014

  Litoměřice - Nádvoří a vnitřní prostory Hradu Litoměřice budou v neděli 13. dubna žít Velikonocemi. Od 10 do 17 hodin se zde uskuteční třetí ročník velikonočního jarmarku řemesel a dovedností, pořádaný Centrem cestovního ruchu Litoměřice.

 • Malá vodní elektrárna Želina. Foto: Ota Schnepp
  20. březen 2014

  Ústecký kraj – V rámci Světového dne vody, který připadá na sobotu 22. března, zpřístupňuje Skupina ČEZ na severu Čech svá dvě vodní díla. První jarní výlet za poznáním si tak mohou zájemci naplánovat coby prohlídku vodní elektrárny Střekov na Labi či malé vodní elektrárny Želina na Ohři.

 • Průvodkyně Dominika Zívalová při generálním úklidu. Foto: Michaela Hlinková
  15. březen 2014

  Benešov nad Ploučnicí – Po několikaměsíční zimní přestávce se v sobotu 29. března opět otevřou brány Státního zámku v Benešově nad Ploučnicí. „V současné době finišujeme s generálním úklidem obou zámeckých budov. Dále pokračujeme ve stavebních úpravách další zámecké budovy, a to Wolfova paláce, ten by se měl veřejnosti otevřít v květnu až v červnu letošního roku," poznamenal kastelán benešovského zámku Zdeněk Henig.

 • Druhý nejstarší parní stroj pohánějící důlní výtah v Česku. Foto: www.e-mostecko.cz
  01. březen 2014

  Kopisty u Mostu – Novou sezonu zahájili první březnovou sobotu v Podkrušnohorském technickém muzeu v Kopistech u Mostu. Na návštěvníky čekala novinka – expozice, kde se mohou v umělé dvacetimetrové štole a dalších výstavních síních dozvědět více o historii dobývání nejen uhlí, ale i rud v oblasti Krušných hor.

Reklama

Zajímavosti

 • Kompaktní disk je na značném ústupu. Ilustrační foto: morgueFile.com
  17. duben 2014

  Most - Kompaktní disk neboli CD letos slaví 35 let od jeho vzniku. V současnosti však jeho využití rapidně klesá, což se projevuje v hudebním průmyslu, ale i v oblasti informačních technologií. Z CD se tak stává nepotřebný odpad, který často končí na skládkách nebo ve spalovnách. To může mít negativní vliv nejen na životní prostředí, ale i celkové zdraví člověka. Nevhodným nakládáním totiž mohou z CD unikat toxické látky do země i ovzduší.

 • 13. duben 2014

  Teplice - Obchodní centrum Olympia nabízí svým návštěvníkům možnost výrazných slev a zákaznických bonusů ve svých obchodech. Všichni návštěvníci nyní mohou využít výhody klubu Olympia, který centrum spustilo 1. března 2014.

 • Ibis skalní. Foto: Podkrušnohorský zoopark Chomutov
  06. duben 2014

  Chomutov – Podkrušnohorský zoopark připravuje v krátké době další zajímavý transport. Po orlosupovi bradatém, který se před pár dny stěhoval do Rakouska (psali jsme zde), poputují do zahraničí další čtyři odchovanci. V průběhu příštího týdne odcestují do zoologické zahrady v Paříži (Parc zoologique de Paris) dva páry kriticky ohrožených ibisů skalních.

 • Kamila Nývltová. Foto: Aneta Kupcová 2014
  20. březen 2014

  Praha - Kamila Nývltová byla vždy známá jako vynikající zpěvačka s nezaměnitelným hlasovým projevem. Kromě pěveckého umění je i nesmírně okouzlující a její fascinující vzhled by jí mohla závidět nejedna modelka. Kamilu jsme zastihli při focení série snímků, ve kterých se proměnila jak v sexy dračici, tak ukázala i svoji andělskou tvář.

 • Galerie Teplice. Foto: Jan Vraný
  15. březen 2014

  Teplice – V Teplicích se v pátek otevřelo třetí velké nákupní centrum ve městě. Galerie Teplice nahradila na hlavním náměstí bývalý Prior, který se srovnal ze zemí před dvěma lety. Návštěvníky čeká téměř sto obchodů, restaurace, supermarket a multikino Premiere Cinemas se čtyřmi sály. Výstavba centra vyšla na 1,2 miliardy korun.

 • Reklama
  avantgard0114

Nej videa z internetu

 • 19. duben 2014

  Velikonoce jsou tu, tak vykoupejte vaše králíky a zajíce, které máte doma, ať jsou na tu jarní slávu pěkně upravení :) Jak na to, se můžete podívat v populárním videu z Youtube. Majitel zvířete upozorňuje, že koupat králíka nesmíte každý den ani týden, ale jen když je opravdu špinavý. A ten jeho si prý koupel tak užíval, že při ní usnul. Podle jeho oponentů zvíře nerelaxovalo, ale bylo v šoku...

 • 13. duben 2014

  Líbí se vám nafukovací atrakce na mosteckém Benediktu či Matyldě? Už jenom pár týdnů, a místní technické služby je tam zase nainstalují. Ale není to málo? My chceme další level, my si chceme užívat, jako lidi u vody ve videu :)

 • 11. duben 2014

  Představte si kachnu, šimpanze či chameleona při nákupech v supermarketu. Nebo ne. Pusťte si video dvojky performerů, která si říká Nasty a En.dru, kteří ze sebe udělali mezi regály blázny a natočili se při tom.

 • 07. duben 2014

  Litvínov - Požár v panelovém domě v litvínovské čtvrti Janov v pondělí znovu zaměstnal hasiče. V posledních dvou měsících tam hořelo už šestkrát. Dým stoupající z paneláku zachytil jeden z našich čtenářů na svůj mobilní telefon.

 • 07. duben 2014

  Přemýšleli jste někdy nad tím, proč dělat dobré skutky? Co z toho? Protože odměnou vám bude pocit, který si za peníze nikdy nemůžete koupit. Video vám bude vysvětlením.

Video týdne

Aplikace

 • odkazqr
   
Reklama