Kdo nám kde koncertuje

Reklama

Hudební akce na Mostecku a v regionu

Nenašli jste se v našem přehledu? Chcete zveřejnit svoji akci? Napište nám na redakce@e-mostecko.cz

6. listopadu 19.00 Městské divadlo Most

KLAVÍRNÍ KONCERTY LUDWIGA VAN BEETHOVENA


Zazní koncerty č.5 a 4 . Vystoupí sólisté Lenka Korbelová a Jan Lukš.Koncert je pořádán při příležitosti 30.výročí otevření nové budovy Městského divadla v Mostě a k výročí 17.listopadu. Doprovází Festivalový orchestr Petra Macka,dirigent Martin Peschik 

6. listopadu 19.00 Citadela Litvínov

KRISTÍNA & BAND- HOREHRONIE TOUR 2015

Koncertní turné jedné z nejžádanějších Česko – Slovenských zpěvaček, kterou proslavily hity Horehronie. Při oltáři , Stonka, V sieti ťa mám,
Jablčko, Život je vždy fajn, Odpušťám, Vrať mi tie hvězdy a další.kristina1

Mladá populární zpěvačka Kristína je zpěvačkou roku CZ & SK hudebních cen ÓČKO 2011. V červnu 2012 vyšlo už její třetí album s názvem
Na slnečnej strane sveta. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice za rok 2010. V průběhu tří let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety slovenského showbyznysu. Do povědomí českých diváků vstoupila především skladbou
z roku 2010 známou pod názvem Horehronie.

Kristína spolu s kapelou a dokonalou hudební aparaturou, vám garantuje výborný zážitek z koncertu. Více na ww.kristinamusic.sk

19. listopadu  19.00  Středisko volného času Most FOLKOVÁNÍ TAKOVÉ MALÉ ZPÍVÁNÍ

SVČ ve spolupráci s Dětskou organizací Zálesák Most pořádá večer propletený tóny známých i neznámých písní. Hrající písničkáři: Milan Pilař, Karel Malcovský, Karel Končír.

22. listopadu 19.00 Městské divadlo Most KONCERT VOKÁLNÍHO SESKUPENÍ 4TET - IV.

Vokální seskupení 4TET v sestavě Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár , David Uličník.Gentlemani v cylindrech připravili originální podívanou v nové verzi programu.

29. listopadu  16.00  1.náměstí Most ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Vánoční atmosféru můžete nasát první adventní neděli na mosteckém 1. náměstí. Před rozsvícením vánočního stromu vystoupí Pavel Vítek s orchestrem, spolu s ním zazpívá pěvecký sbor Rozmar ze Základní umělecké školy F. L. Gassmanna v Mostě. 
29. listopadu 18.00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě ADVENTNÍ KONCERT V KOSTELE NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V MOSTĚ

Slavnostní vánoční atmosféru návštěvníkům pomůže navodit vokální soubor Čeští madrigalisté pod vedením Veroniky Hádkové.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.