Pátek 26. duben 2019
Svátek má Oto

Most k naději, z.s.

Pracoviště a kontakty

Firma: Most k naději, z.s., IČ 63125137, http://www.mostknadeji.eu
Místo výkonu práce: Petra Jilemnického 1929/9, 434 01 Most 1
Komu se hlásit: Ing. Lenka Acs, tel.: +420 725 457 260, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o pracovní pozici

Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 1. březen 2019
Mzdové rozpětí: od 15000 do 25000 Kč/měsíc
Nabízené výhody: Jiné výhody
Dovolená navíc

Poznámka k pracovní pozici

TERÉNNÍ PRACOVNÍK/ -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
TERÉNNÍ PRACOVNÍK/ -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH POŽADUJEME: - vzdělání splňující podmínky dle zákona 1085/2006 Sb. na pozici pracovníka v sociálních službách, podmínkou je absolvonaný kurz "Pracovník v sociálních službách", komunikační dovednosti, umění jednat v krizových situacích, rozhodnost, schopnost týmové práce, empatie, spolehlivost, zodpovědnost… Výhodou je praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, znalost sociální sítě, znalost z oboru adiktologie a orientace v drogové problematice NÁPLŇ PRÁCE: - poskytování služeb klientům (uživatelům drog) v oblasti drog a drogových závislostí v terénu, spolupráce s návaznými službami, administrativní úkony, spojené s poskytováním služby, spolupráce na rozvoji služby, podílení se na tvorbě metodik apod. Pracovní úvazek: v případě zajištění potřebných finančních prostředků může být PS prodloužena. Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu, bezplatná účast na supervizích a pořádaných vzdělávacích kurzech, 6 týdnů dovolené HLÁSIT SE: Acs Lenka Ing., tel.: 725457260, volat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - zájemci zašlou životopis a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany. Zájemcům, kteří zašlou životopis bez motivačního dopisu, nebude poskytnuta zpětná vazba za strany zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Osobně se můžete dostavit po předchozí telefonické domluvě.

Úřad práce

Poslední změna: 14. únor 2019
Pracoviště: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most
Číslo volného místa: 15750870768

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Filtr práce

Vzdělání
Obor
Směnnost
Pracovní vztah
Mzdové rozpětí

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací