Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Klíny - Krásné počasí přeje také pracovním činnostem ve Sport areálu Klíny. Ve čtvrtek 25. dubna to zde žilo přípravami pro všechny sportovní aktivity, které tu budete moci využívat od zahájení letní sezóny až do posledních pěkných podzimních dnů.

Letní sezóna odstartuje v areálu na Klínech v sobotu 18. května. Na svahu se již montuje bobová dráha, dělají se úpravy terénu, provádí se údržba lanovky a všech sportovních zařízení, některá se i vylepšují. A také tu chystají několik novinek.

„Jednou z novinek je vylepšení lanového parku, dále chystáme novou dráhu v bikeparku pro děti nebo méně zdatné cyklisty a také nové přemostění přes dráhu bobovky. Další novinkou bude nová terasa s posezením, s obsluhou z restaurace, s krásným výhledem, pod níž pak vznikne posezení s přístřeším, vhodným za deště nebo v horkých dnech. Těšit se můžete i na novou půjčovnu kol, s větším výběrem kol a koloběžek, a novinkou bude i půjčovna elektrokol. Mimochodem, k dispozici tu máme i stojan na nabíjení elektrokol. Naši zákazníci budou moci již brzy ochutnat naše nové pivo z vlastního pivovaru, a to ještě není všechno,“ prozrazuje Josef Dlouhý, jednatel Sport areálu Klíny.

„Stále pracujeme na tom, aby se u nás našlo vyžití pro všechny každého věku a pro rodiny s dětmi. Přejeme si, aby každý, kdo bude mít chuť něco dělat nebo bude chtít zahnat nudu, přijel k nám,“ dodává Josef Dlouhý.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací