Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata

Stekník – Kočárky, panenky nebo třeba šlapací autíčka – to vše a ještě mnohem více můžou nyní vidět návštěvníci na výstavě krásných historických kočárků a hraček sběratelky Hanky Müllerové v salónech jižního křídla na zámku Stekník.

Ve sbírce jsou nejenom kočárky z Čech, ale i z dalších zemí Evropy, Ameriky atd. Výstava je součástí prohlídkové trasy č. IV, navštívit ji lze o víkendech a státních svátcích. Prohlídky začínají v každou celou hodinu od 10.00–16.00 h. V 16.00 začíná poslední prohlídka.

Také je možnost si udělat prohlídku italských terasovitých zahrad, které zámek obklopují ze dvou stran. Jsou tam příjemná zákoutí k odpočinku, na zahradách jsou lavičky, je možné dovézt si např. i piknikové deky, prohlídka zahrad je časově neomezená (od 10 do 16.30 h.) a probíhá samostatně. Vstup do zahrad je zpoplatněn, jedná se o prohlídkový okruh č. II.

0907hracky2

0907hracky3

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací