Úterý 16. leden 2018
Svátek má Ctirad
Archivováno

Lounsko - Máte rádi české pohádky? Potom můžete obdivovat kostýmy a rekvizity z pohádkových seriálů České televize. A nemusíte za nimi jezdit daleko. Na Zámku Nový Hrad v Jimlíně na Lounsku se od 30. června do 29. srpna koná výstava "Arabela".

Výstava bude samostatně zpřístupněna v rámci nové prohlídkové trasy. Bonusem tohoto výstavního okruhu je také návštěva výstavy Tajnosti z depozitářů muzeí Ústeckého kraje.

To není v Jimlíně vše. "V sobotu 6. července zahajujeme Zámecké kulturní léto od 20.00 hodin divadelním představením "A tak tě prosím, kníže" v podání Divadýlka na dlani z Mladé Boleslavi. V rámci léta přivítáme v areálu také proslulý Kinematograf bratří Čadíků (22. - 25. července 2013) či Českokrumlovskou divadelní scénu (19. a 20. července 2013)," zve na další dění na Novém Hradě Vít Pávek, provozní a pracovník vztahů k veřejnosti.

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací