Zajímavosti

Za odvážnou reklamu má firma cenu

Reklama

Horní Jiřetín, Praha - Reklama značky Triola, která má svůj výrobní závod také v Horním Jiřetíně na Mostecku, získala bronzovou cenu na 21. ročníku prestižní soutěže o nejkreativnější českou reklamu, LOUSKÁČEK 2013.

Je na ní detail ženského dekoltu s odhalenými, půvabně něžnými a krásnými prsy, které nadnášejí barokní andílci. Na druhé reklamě je detail zadečku, který andílci se stejnou chutí podpírají.

Značka TRIOLA byla založena již v roce 1919 a navzdory času je stálicí na českém trhu. Zabývá se totiž sofistikovanou péčí o české národní bohatství. I tak se dá nazvat design a výroba spodního prádla pro české krásky. Naše ženy a dívky nejednou v historii dokázaly, že legendy, které se o jejich kráse po Evropě a po světě tradují, jsou pravdivé.

„Získané ocenění nám pomohlo zlepšit celkové povědomí o značce." vysvětluje Michaela Barochová, vedoucí oddělení vývoje a marketingu Triola Underwear.

„Dnes naše výrobky navrhujeme a šijeme podle posledních trendů v materiálech i v módě. A získali jsme v posledních letech i řadu dalších ocenění, např. Czech Made. Jsem velmi ráda, že si náš odvážný reklamní vizuál odnáší z tak prestižní soutěže vavříny. Využili jsme jej nejen v outdoorové reklamě na billboardech, ale také v síti našich prodejen a v printu. Odezvy byly překvapivě pozitivní. Na naši značku, které si opravdu velmi vážíme a doslova ji hýčkáme, pohlížíme moderně. České ženy jsou krásné a mají plné slovanské křivky a my jim šijeme prádlo doslova na tělo. A umíme to. Jistě jste si ale všimli, že na vizuálu nikde nepromujeme naše výrobky – ale jen výsledný efekt – plná, půvabná, „natur" prsa nebo pěkně tvarovaný zadeček. Naše reklama je sebevědomá, stejně jako dnes naše značka," dodává Michaela Barochová.

Soutěž každoročně pořádá Art Directors Club České republiky ve spolupráci s Asociací komunikačních agentur AKA. Louskáček je součástí evropské soutěže The ADCE Awards – Best of European Design and Advertising. Vítězné práce tak automaticky postupují do této významné evropské soutěže, která se letos koná v Barceloně. Ceny uděluje mezinárodní odborná porota kreativní agentuře, která zakázku zpracovala. V případě oceněné Trioly to je agentura Havas Worldwide Prague, bývalá Euro RSCG Prague.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.