Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Z Mostecka

Z Litvínovska

Ze sportu

Archivováno

Most - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.

Vyrůstala v dětském domově a sny patřily k její každodenní rutině. Snila o rodině, lásce, chtěla v životě uspět. Tehdy byla však hlavně hodně zranitelná a cítila se opuštěná. Nebýt tety Hanky, nepoznala by, že i ona může něco dokázat. Začala si své sny zhmotňovat, a hlavně se snažit, aby se zrealizovaly. Dnes již ví, že sny se plní.

Veroniku Kašákovou již zná hodně lidí a hlavně hodně dětí. Nejdříve se zúčastnila soutěže krásy, potom se vyzpovídala v knize Z děcáku až na přehlídková mola, rozhodla se pomáhat dětem. Ty nejdříve navštěvovala se svojí Roadshow, a tato činnost vyústila v založení Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Díky fondu předává dětem, které vyrůstají bez rodin, to, co chybělo v dětství jí samotné. Víru v samu sebe, uvědomění si, že jsem schopný něčeho dosáhnout, když budu mít svůj cíl a vědět, že sny nejsou jen to, co nám probíhá v noci před očima, ale představa o tom, čím chci být. Za rok 2016 navštívila Veronika Kašáková 34 dětských domovů, zanechala za sebou 431 motivovaných dětí a ujela celkem patnáct tisíc kilometrů.

Spolupráce s Oriflame podpoří děti z dětských domovů

Tato mladá, krásná a energická žena však neumí zpomalit. Jejím dalším snem, který si právě v těchto dnech splnila je skutečnost, že se stala tváří renomované kosmetické značky Oriflame.

Spolupráce s Oriflame není však pro Veroniku jen skutečnost být tváří značky, ale v první řadě i startem nového celorepublikového projektu s Nadačním fondem Veroniky Kašákové.

„S obrovskou vděčností a zodpovědností jsem přijala nabídku spolupráce od značky Oriflame, která je pro mě splněním snu. Jsem dojatá, protože je pro nás velkou ctí propojit nadační fond s tak úspěšnou kosmetickou značkou. Společně pomůžeme v tomto roce padesáti dětem s podporou vzdělání a osmnácti vybraným dětem s profesionálním týmem odborníků pomůžeme zvýšit sebevědomí v projektu Proměny s Veronikou,“ sdělila Veronika Kašáková.

Spolupráce s Oriflame podpoří děti z dětských domovů. Na padesát z nich čeká cílené vzdělávání a systematické semináře, zaměřené na zvládnutí těžké situace nejen při příchodu do dětského domova a pobytu v něm, ale hlavně na přípravu pro vstup do plnohodnotného života po jejich odchodu z dětského domova. Jedním ze snů každého dítěte z dětského domova je dobře se postavit na vlastní nohy a díky tomuto projektu to budou moci zvládnout lépe. Dalších osmnáct dětí pak zažije jaké to je být hýčkán a zjistí, jak dobře můžou vypadat. Vezme si je do parády kadeřník, stylista a profesionální fotograf a děti v průběhu jednoho dne pod jejich rukama rozkvetou do plné krásy.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist