Zajímavosti

Zpěvačka Kamila Nývltová hazardovala se svým zdravím

Reklama

ČR - V neděli 19. ledna se v Podkrkonoší děly věci, zpěvačka Kamila Nývltová, která vydala na svém vánočním albu také nevánoční píseň „Je to hřích", kterou pro ni složil zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta, se rozhodla hazardovat nejen se svým zdravím, ale i se zdravím modelky Gábiny Dvořákové, která jí asistovala při natáčení nového videoklipu ke zmiňované písni.

Vašek Noid Bárta co by režisér i kameraman v jedné osobě donutil obě slečny, aby se svlékly do společenských šatů návrhářky Terezy Sabáčkové a proháněly se po hřebenech Podkrkonoší. Důvodem tohoto hazardu se zdravím bylo právě natáčení zbrusu nového videoklipu k niterní písni, kterou otextovala Petra Cvrkalová. "K této písní mám osobní hluboký vztah, hledala jsem v ní odpověď na otázku života a smrti, se kterou jsem se nedávno setkala téměř tváří v tvář... Když jsme tuto píseň natáčeli ve studiu, zemřela mi sestra Eliška a ve mně to zanechalo mnoho otevřených otázek... Všechny mé pocity se v té písni odráží," řekla nezvykle velmi vážně Kamila.

Natáčení videoklipu Kamila vzala také velmi osobně, všichni ze štábu byli doslova šokováni prožitkem, který v každém natáčeném obraze Kamila předvedla. Jelikož má klip příběh, přizvala si Kamila na pomoc modelku Gábinu Dvořákovou. "S Gabčou se známe již dlouho. V příběhu klipu „hledám" svoji sestru a jak všichni okolo říkají, jsme s Gabčou podobné typy. Takže jsem neváhala, Gábina byla jasná volba."

Kamila NývltováA protože klip i píseň souvisí s Kamilinou rodinou, Noid se rozhodl, že se to tedy musí natočit tam, kde je Kamila doma. V neděli 19. ledna se tedy všichni sjeli do Rtyně a vypukl správný blázinec. Vašek si vybral lokaci ve Rtyni „Na Skalce" a pak jezero u zámku Bischofstein.

"Je tu nádherně, překrásná příroda, Kamčin otec a rodinný přítel Olda Brát mě vzali do auta a protáhli mě po okolí Rtyně, byl jsem naprosto unesen. Tady je to ráj pro filmaře. Určitě se sem vrátím, mám spousty nápadů... Je to inspirující kraj. Když jsem viděl tu vodu, takové to přírodní jezero na Bišíku, bylo jasný, že tady budeme točit. Sice byly holky „vyrychtovaný", protože všude bylo mokro, bláto, špína a hrozná zima a ony měly jen dlouhé šaty...ale výsledek bude stát za to. Kamilka je moje láska, potkali jsme se při muzikálu Aida a je to úžasný moc hodný člověk s duší, to se dnes už nevidí. V klipu jsme společně našli to, co Kamilka hledala, bylo na ní vidět, že to vše opravdu velmi niterně prožívá, a to je pro režiséra naprosto super. Kamilka je skvělá kamarádka, parťák a vynikající zpěvačka, potkáváme se na Aidě a já s ní vždy moc rád hraji," s šibalským úsměvem na tváři nadšeně vypráví Vašek Noid.

"Točilo se od rána až do noci. U jezera byla tma a hrozné mokro, všude mlha, bláto, mokré listí. Všichni si dávali sakra bacha, aby někdo v nevábně vypadajícím ledovém jezeře neskončil. Nakonec tam „zahučel„ fotograf Vláďa. Celá jedna noha až do půlky stehna tam zajela jako po másle... hlavně, že tam nespadl celý nebo neutopil svůj foťák. Všem nám zatrnulo," sděluje čerstvé zážitky Kamila, která toto natáčení, kde byla několik hodin oblečená jako když je venku 30 stupňů, přežila bez újmy na zdraví. „Musím to vše ustát, teď mám hodně vystoupení v muzikálech a na plesech. Čekají mě první výběrová kola pěvecké soutěže Česko zpívá a focení na titulní stranu jednoho skvělého módního časopisu, také natáčení singlu a příprava narozeninového koncertu...musím být zdravá!"

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.