24. února 2017 Svátek má Matěj

Praha – Toshiba oznámila uvedení tabletu pro potřeby profesionálních uživatelů, kteří vyžadují maximální mobilitu a flexibilitu – tablet WT310 s operačním systémem Windows 8 Pro.

Tento výkonný tablet je dodáván s nejnovější technologií Intel® a má dostatek vestavěné SSD paměti, aby poskytl rychlou a produktivní mobilní práci za všech podmínek. Široká škála možností připojení, stejně jako možnosti ovládání dotyky až deseti prstů nebo rozpoznávání rukopisu dokazuje univerzální možnosti tohoto ultra mobilního zařízení. V Evropě se profesionální tablet Toshiba WT310 začne prodávat ve druhém čtvrtletí roku 2013.

Zaměřeno na obchodní funkce

„Jsme svědky masivního růstu zájmu o tablety mezi profesionály," řekl Matt McDowell, marketingový ředitel divize digitálních produktů a služeb společnosti Toshiba Europe GmbH. „Jako průkopník v oblasti mobilní komunikace odpovídáme na tuto poptávku zcela novým zařízením. Mnoho obchodních uživatelů ocení jeho robustnost a přidané funkce. WT310 je všestranným tabletem, který je navržen s ohledem na potřeby mobilních uživatelů z řad malých a středních podnikatelů a firem." Toshiba WT310 s Windows 8 Pro je optimalizován pro kancelářskou práci. Rukou psané poznámky s využitím pera DigitizerPen jsou převedeny do editovatelných textových dokumentů. Tablet umožňuje uživatelům přenášet ve vysoké kvalitě obraz z WT310 na kompatibilní televizor buď bezdrátově s využitím technologie Intel® Wireless Display, nebo s využitím rozhraní Micro HDMI®. Volitelná kolébka (docking station) s dalšími porty umožňuje pohodlně propojit tablet s dalšími perifériemi, jako je myš, klávesnice nebo externí pevný disk. WT310 naplní obchodním cestujícím i flexibilním mobilním uživatelům všechny specifické profesní potřeby.

Pokročilé zabezpečení a správa dat

S použitým antireflexním Full HD displejem o úhlopříčce 29,5 cm (11,6") s možností ovládání až deseti prsty je tablet WT310 skutečným profesionálem, který je vždy připraven k práci v kanceláři, doma nebo na cestách. WT310 byl testován tak, aby dostál vysoké kvalitě a standardům spolehlivosti pro intenzivní každodenní použití společnosti Toshiba. Všechna data uložená na WT310 jsou chráněna pro případ náhodného pádu, nárazu nebo velkého zatížení. Kromě toho poskytuje řadu pokročilých zabezpečení a předinstalovaných funkcí pro správu dat. Funkce Intel® Anti-Theft například snižuje riziko neoprávněného přístupu a Trusted Platform Module (TPM) chrání lokálně uložená důležitá data. Mobilní profesionálové budou mít s WT310 vždy aktualizovaný systém, protože jejich IT oddělení mohou díky technologii Intel® Active Management snadno dálkově sledovat, udržovat, opravovat a aktualizovat toto zařízení (k dispozici u vybraných modelů).

Možnosti připojení

Chcete-li maximalizovat mobilní využití WT310, využijte vestavěné možnosti bezdrátové konektivity. Pro velmi rychlý přenos dat mezi mobilními přístroji, jako jsou chytré telefony, je vestavěn modul Bluetooth® 4.0. Pro využití mobilního širokopásmového připojení je WT310 vybaven Wi-Fi® b/g/n nebo a/g/b/n a podporuje možnosti HSPA+/LTE. Vestavěná technologie Intel® Wireless Display umožňuje uživatelům zobrazovat bezdrátově obsah displeje na velkém kompatibilním televizoru nebo projektoru. Navzdory tenkému provedení má tento profesionální tablet port USB 3.0 v plné velikosti pro velmi rychlý přenos dat mezi periferními zařízeními, port Micro HDMI® pro připojení k velké obrazovce a slot pro SD™ kartu, která může rozšířit kapacitu datového prostoru. Speciální kolébka pro WT310 (docking station), která je dodávána samostatně, obsahuje nejen HDMI® a USB porty, ale také Gigabit LAN pro rychlý a bezpečný přístup k podnikové síti a posouvá tak možnosti tabletu ještě dále.


 

Fakta & Vlastnosti

Toshiba WT310  -  profesionální tablet se systémem Windows 8 Pro

  • 29.5 cm (11.6") antireflexní Full HD displej s vysokým jasem a s DigitizerPen (k vybraným modelům)
  • Nejnovější procesorová technologie Intel® pro Ultrabooky™, nejnovější SSD technologie
  • Konektivita: 1x USB 3.0 plné velikosti, 1x HDMI® micro, slot pro SD™ karty, Wi-Fi b/g/n nebo a/g/b/n Intel® Wireless Display, volitelně podpora HSPA+/LTE
  • Business nástroje: Trusted Platform Module (TPM v1.2), Intel® Active Management Technology (AMT), Intel® Anti-Theft, Toshiba Eco Utility software
  • Barva: ocelově šedá metalíza
  • Rozměry: 229x189x12.4 mm
  • Hmotnost: od 825 g
  • Windows 8 Pro (64bit)

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.