Zajímavosti

Nová Toshiba přináší maximální mobilitu a flexibilitu pro profesionální uživatele tabletů

Reklama

Praha – Toshiba oznámila uvedení tabletu pro potřeby profesionálních uživatelů, kteří vyžadují maximální mobilitu a flexibilitu – tablet WT310 s operačním systémem Windows 8 Pro.

Tento výkonný tablet je dodáván s nejnovější technologií Intel® a má dostatek vestavěné SSD paměti, aby poskytl rychlou a produktivní mobilní práci za všech podmínek. Široká škála možností připojení, stejně jako možnosti ovládání dotyky až deseti prstů nebo rozpoznávání rukopisu dokazuje univerzální možnosti tohoto ultra mobilního zařízení. V Evropě se profesionální tablet Toshiba WT310 začne prodávat ve druhém čtvrtletí roku 2013.

Zaměřeno na obchodní funkce

„Jsme svědky masivního růstu zájmu o tablety mezi profesionály," řekl Matt McDowell, marketingový ředitel divize digitálních produktů a služeb společnosti Toshiba Europe GmbH. „Jako průkopník v oblasti mobilní komunikace odpovídáme na tuto poptávku zcela novým zařízením. Mnoho obchodních uživatelů ocení jeho robustnost a přidané funkce. WT310 je všestranným tabletem, který je navržen s ohledem na potřeby mobilních uživatelů z řad malých a středních podnikatelů a firem." Toshiba WT310 s Windows 8 Pro je optimalizován pro kancelářskou práci. Rukou psané poznámky s využitím pera DigitizerPen jsou převedeny do editovatelných textových dokumentů. Tablet umožňuje uživatelům přenášet ve vysoké kvalitě obraz z WT310 na kompatibilní televizor buď bezdrátově s využitím technologie Intel® Wireless Display, nebo s využitím rozhraní Micro HDMI®. Volitelná kolébka (docking station) s dalšími porty umožňuje pohodlně propojit tablet s dalšími perifériemi, jako je myš, klávesnice nebo externí pevný disk. WT310 naplní obchodním cestujícím i flexibilním mobilním uživatelům všechny specifické profesní potřeby.

Pokročilé zabezpečení a správa dat

S použitým antireflexním Full HD displejem o úhlopříčce 29,5 cm (11,6") s možností ovládání až deseti prsty je tablet WT310 skutečným profesionálem, který je vždy připraven k práci v kanceláři, doma nebo na cestách. WT310 byl testován tak, aby dostál vysoké kvalitě a standardům spolehlivosti pro intenzivní každodenní použití společnosti Toshiba. Všechna data uložená na WT310 jsou chráněna pro případ náhodného pádu, nárazu nebo velkého zatížení. Kromě toho poskytuje řadu pokročilých zabezpečení a předinstalovaných funkcí pro správu dat. Funkce Intel® Anti-Theft například snižuje riziko neoprávněného přístupu a Trusted Platform Module (TPM) chrání lokálně uložená důležitá data. Mobilní profesionálové budou mít s WT310 vždy aktualizovaný systém, protože jejich IT oddělení mohou díky technologii Intel® Active Management snadno dálkově sledovat, udržovat, opravovat a aktualizovat toto zařízení (k dispozici u vybraných modelů).

Možnosti připojení

Chcete-li maximalizovat mobilní využití WT310, využijte vestavěné možnosti bezdrátové konektivity. Pro velmi rychlý přenos dat mezi mobilními přístroji, jako jsou chytré telefony, je vestavěn modul Bluetooth® 4.0. Pro využití mobilního širokopásmového připojení je WT310 vybaven Wi-Fi® b/g/n nebo a/g/b/n a podporuje možnosti HSPA+/LTE. Vestavěná technologie Intel® Wireless Display umožňuje uživatelům zobrazovat bezdrátově obsah displeje na velkém kompatibilním televizoru nebo projektoru. Navzdory tenkému provedení má tento profesionální tablet port USB 3.0 v plné velikosti pro velmi rychlý přenos dat mezi periferními zařízeními, port Micro HDMI® pro připojení k velké obrazovce a slot pro SD™ kartu, která může rozšířit kapacitu datového prostoru. Speciální kolébka pro WT310 (docking station), která je dodávána samostatně, obsahuje nejen HDMI® a USB porty, ale také Gigabit LAN pro rychlý a bezpečný přístup k podnikové síti a posouvá tak možnosti tabletu ještě dále.


 

Fakta & Vlastnosti

Toshiba WT310  -  profesionální tablet se systémem Windows 8 Pro

 • 29.5 cm (11.6") antireflexní Full HD displej s vysokým jasem a s DigitizerPen (k vybraným modelům)
 • Nejnovější procesorová technologie Intel® pro Ultrabooky™, nejnovější SSD technologie
 • Konektivita: 1x USB 3.0 plné velikosti, 1x HDMI® micro, slot pro SD™ karty, Wi-Fi b/g/n nebo a/g/b/n Intel® Wireless Display, volitelně podpora HSPA+/LTE
 • Business nástroje: Trusted Platform Module (TPM v1.2), Intel® Active Management Technology (AMT), Intel® Anti-Theft, Toshiba Eco Utility software
 • Barva: ocelově šedá metalíza
 • Rozměry: 229x189x12.4 mm
 • Hmotnost: od 825 g
 • Windows 8 Pro (64bit)

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Jednašedesátiletého německého řidiče postihl za jízdy náhlý srdeční kolaps. S autem muž vylétl ze silnice, přejel do protisměru a vjel na tramvajové kolejiště poblíž litvínovského dopravního podniku. Bezvládné tělo řidiče vytáhli z havarovaného auta náhodní svědci. Hlídka litvínovských strážníků byla na místě nehody do třiceti vteřin a pomocí  automatického externího defibrilátoru muže úspěšně resuscitovala. 

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

Sport

 • 24. říjen 2016

  Most - Finálový den DRFG Mostecké ligy se odehrál o vínekdu na hřišti mostecké 11. Základní školy. V jeho rámci byly sehrány zápasy o třetí místo a zápas finálový a bylo tak rozhodnuto o letošních medailistech mosteckého malého fotbalu.

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.