Středa 27. září 2023
Svátek má Jonáš

Z Mostecka

Z Litvínovska

Ze sportu

Archivováno

Mostecko/Praha - Koncert dětských pěveckých sborů Permoníček Most a Čmeláček Žatec se uskutečnil ve Valdštejnské zahradě v Praze v rámci Kulturního léta Senátu PČR. Záštitu nad koncertem převzala senátorka Alena Dernerová. Informuje o tom mostecká radnice na svých stránkách.


Malí reprezentanti Mostu a Žatce, pod vedením sbormistryně Evy Hodkové a hudebního doprovodu Mariana Hodka, byli vybráni do programu devatenácti vystupujících z celé České republiky.

Vystoupení dětí bylo příjemným zpestřením letního odpoledne a mnozí diváci byli překvapeni nejen pěveckým výkonem děti, ale i celkovým výrazem a ztvárněním jednotlivých písní. Z dětí i jejich vedení sršela energie i radost, kterou předávali svému okolí. Za svůj výkon si si všichni oprávněně zasloužili obrovský potlesk a milé vzpomínky, které osvěžily nedýchatelný vzduch čtvrtečního odpoledne, jenž avizoval příchod deště a chladnějšího počasí.

Celý cyklus Kulturního léta Senátu PČR probíhá od konce května do konce září vždy ve čtvrtek od 17 hodin. Vstupné je zdarma.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist