Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika

Z Mostecka

Z Litvínovska

Ze sportu

Archivováno

Most - Málokdo si dokáže přiznat, že z návštěvy zubaře má již od dětství strach. Stomatologické ordinace bývají navíc často velmi neosobní. Zajdete-li však na stomatologickou kliniku DentalCare v Mostě, velmi rychle pochopíte, že tady se věci zkrátka dělají jinak. Kromě nadstandardního technologického vybavení, příjemného prostředí i personálu, vás totiž překvapí zcela novým přístupem (nejen k pacientům).

Klinika DentalCare úspěšné bojuje se strachem nově příchozích - mnozí pacienti se dokonce na další návštěvu těší. Klinika nenabízí pouze bezbolestné zákroky, komorní atmosféru a přátelský přístup, ale snaží se bořit zažité stereotypy o stomatologii „na všech frontách“: Pacientům vychází vstříc i s termíny návštěv, což je jednou z priorit kliniky. Odpadá stres a zdlouhavé čekání, takže si každý může svůj čas lépe organizovat. Běžná doba čekání na ošetření nepřesáhne 15 minut.

Odlišná je i cenová politika. Klinika zrušila smlouvy se zdravotními pojišťovnami a vytvořila vlastní systém bonusů (slev) pro pojištěnce – pravidla pojišťoven byla příliš restriktivní a omezující. Z celkové ceny ošetření je tak pojištěncům odečítána „úhrada pojišťovny“ i v případech, které pojišťovny ve skutečnosti vůbec nehradí. Zatímco například na bílou výplň pojišťovny v ČR nepřispívají vůbec nic (hradí pouze amalgamovou výplň), na klinice DentalCare Vám stejnou částku odečtou, ať si zvolíte výplň jakoukoliv.

Díky synergii vysoké kvality poskytované péče, empatie lékařského personálu a kvalitního technologického zázemí, poskytuje klinika DentalCare komplexní stomatologickou péči s vynikajícím poměrem cena/kvalita. Samozřejmostí je široké spektrum nadstandardních stomatologických služeb a orientace na bezbolestnou a mini-invazivní stomatologii.

Ačkoliv moderní technologie zásadně přispěly k efektivním a přitom šetrným rekonstrukčním výkonům, základem orálního zdraví i nadále zůstává důsledná prevence a včasná detekce vznikajících zubních onemocnění - taková je filozofie kliniky DentalCare. Včasné odhalení počínajícího zubního kazu je pro budoucnost zubu klíčové. „Snažíme se vychovávat odpovědné pacienty, kteří nepodceňují prevenci a pravidelně docházejí na preventivní zubní prohlídky a dentální hygienu. Bonusem je zdravý chrup a minimální zásahy do rodinného rozpočtu,“ dodává lékařka kliniky MDDr. Tereza Trefná. DentalCare je také jedním z hlavních partnerů připravovaného neziskového projektu Hnutí za zdravý úsměv, který je zaměřen právě na prevenci orálního zdraví u široké laické veřejnosti.


V DentalCare je prioritou spokojený pacient. Nejsme však lhostejní ani k životnímu prostředí, proto u nás pracujeme pouze s bezpečnými materiály a amalgam používáme jen velmi výjimečně. Rtuť z amalgámu může negativně působit nejen na zdraví pacientů, ale znečišťuje také životní prostředí.“


První návštěva na klinice (vstupní prohlídka) zahrnuje celkové vyšetření ústní dutiny, s použitím nejmodernějších diagnostických metod (digitální RTG, diagnostický laser, apod.). Vyšetření je bezbolestné a šetrné. Na základě výsledků je sestaven léčebný plán a s přihlédnutím k přání pacienta je volen takový způsob ošetření, který nejlépe splňuje požadavky na kvalitu, funkčnost i cenu. Při drahých rekonstrukčních výkonech lze domluvit i splátkový režim financování. Mladší pacienti s bezproblémovým stavem úst (takových je bohužel minimum) samozřejmě volí spíše estetiku – bělení zubů či ortodontické konzultace (rovnátka). 

Zubní péče je důležitá (pro kohokoliv) v každém věku. Jestliže si tedy na počátku roku 2014 dáváte novoroční předsevzetí také ohledně zlepšení svého zdraví, klinika DentalCare v Mostě bude vašemu úsilí jistě skvělým a ohleduplným partnerem.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací