Zbavte se strachu ze zubaře jednou provždy

Reklama

Most - Málokdo si dokáže přiznat, že z návštěvy zubaře má již od dětství strach. Stomatologické ordinace bývají navíc často velmi neosobní. Zajdete-li však na stomatologickou kliniku DentalCare v Mostě, velmi rychle pochopíte, že tady se věci zkrátka dělají jinak. Kromě nadstandardního technologického vybavení, příjemného prostředí i personálu, vás totiž překvapí zcela novým přístupem (nejen k pacientům).

Klinika DentalCare úspěšné bojuje se strachem nově příchozích - mnozí pacienti se dokonce na další návštěvu těší. Klinika nenabízí pouze bezbolestné zákroky, komorní atmosféru a přátelský přístup, ale snaží se bořit zažité stereotypy o stomatologii „na všech frontách“: Pacientům vychází vstříc i s termíny návštěv, což je jednou z priorit kliniky. Odpadá stres a zdlouhavé čekání, takže si každý může svůj čas lépe organizovat. Běžná doba čekání na ošetření nepřesáhne 15 minut.

Odlišná je i cenová politika. Klinika zrušila smlouvy se zdravotními pojišťovnami a vytvořila vlastní systém bonusů (slev) pro pojištěnce – pravidla pojišťoven byla příliš restriktivní a omezující. Z celkové ceny ošetření je tak pojištěncům odečítána „úhrada pojišťovny“ i v případech, které pojišťovny ve skutečnosti vůbec nehradí. Zatímco například na bílou výplň pojišťovny v ČR nepřispívají vůbec nic (hradí pouze amalgamovou výplň), na klinice DentalCare Vám stejnou částku odečtou, ať si zvolíte výplň jakoukoliv.

Díky synergii vysoké kvality poskytované péče, empatie lékařského personálu a kvalitního technologického zázemí, poskytuje klinika DentalCare komplexní stomatologickou péči s vynikajícím poměrem cena/kvalita. Samozřejmostí je široké spektrum nadstandardních stomatologických služeb a orientace na bezbolestnou a mini-invazivní stomatologii.

Ačkoliv moderní technologie zásadně přispěly k efektivním a přitom šetrným rekonstrukčním výkonům, základem orálního zdraví i nadále zůstává důsledná prevence a včasná detekce vznikajících zubních onemocnění - taková je filozofie kliniky DentalCare. Včasné odhalení počínajícího zubního kazu je pro budoucnost zubu klíčové. „Snažíme se vychovávat odpovědné pacienty, kteří nepodceňují prevenci a pravidelně docházejí na preventivní zubní prohlídky a dentální hygienu. Bonusem je zdravý chrup a minimální zásahy do rodinného rozpočtu,“ dodává lékařka kliniky MDDr. Tereza Trefná. DentalCare je také jedním z hlavních partnerů připravovaného neziskového projektu Hnutí za zdravý úsměv, který je zaměřen právě na prevenci orálního zdraví u široké laické veřejnosti.


V DentalCare je prioritou spokojený pacient. Nejsme však lhostejní ani k životnímu prostředí, proto u nás pracujeme pouze s bezpečnými materiály a amalgam používáme jen velmi výjimečně. Rtuť z amalgámu může negativně působit nejen na zdraví pacientů, ale znečišťuje také životní prostředí.“


První návštěva na klinice (vstupní prohlídka) zahrnuje celkové vyšetření ústní dutiny, s použitím nejmodernějších diagnostických metod (digitální RTG, diagnostický laser, apod.). Vyšetření je bezbolestné a šetrné. Na základě výsledků je sestaven léčebný plán a s přihlédnutím k přání pacienta je volen takový způsob ošetření, který nejlépe splňuje požadavky na kvalitu, funkčnost i cenu. Při drahých rekonstrukčních výkonech lze domluvit i splátkový režim financování. Mladší pacienti s bezproblémovým stavem úst (takových je bohužel minimum) samozřejmě volí spíše estetiku – bělení zubů či ortodontické konzultace (rovnátka). 

Zubní péče je důležitá (pro kohokoliv) v každém věku. Jestliže si tedy na počátku roku 2014 dáváte novoroční předsevzetí také ohledně zlepšení svého zdraví, klinika DentalCare v Mostě bude vašemu úsilí jistě skvělým a ohleduplným partnerem.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 25. říjen 2016

  Janov - Do ústavu sociální péče v Janově vyjela jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Důvodem byla technická pomoc u jednoho z tamních klientů. Třicetiletý tamní chovanec si totiž včera nasadil prstýnek a přes noc mu nebezpečně otekl prst. 

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Strážníci Městské policie v Litvínově Jan Strouhal a Václav Sinkule se v pondělí dopoledne zásadně podíleli na záchraně lidského životy, když dorazili spolu se státními policisty na místo nehody po asi třiceti vteřinách a k rychlé resuscitaci řidiče, kterého za jízdy postihl srdeční kolaps. Strážníci použili přístroj automatický extrení defibrilátor AED. Díky němi u řidiče obnovili základní životní funkce a zachránili mu tím život.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

Sport

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

 • 24. říjen 2016

  Most - Finálový den DRFG Mostecké ligy se odehrál o vínekdu na hřišti mostecké 11. Základní školy. V jeho rámci byly sehrány zápasy o třetí místo a zápas finálový a bylo tak rozhodnuto o letošních medailistech mosteckého malého fotbalu.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.