24. února 2017 Svátek má Matěj

Z Mostecka

  • Před 47 lety |

Z Litvínovska

  • Před 47 lety |

Ze sportu

  • Před 47 lety |

Praha - V minulých dnech se konala již druhá přehlídka XXL modelek, které opět oblékl butik Big and Beautiful v rámci prvního ročníku Valentýnské párty, která se konala v pasáži Černá růže v Praze.

Konečně se na trhu objevila opravdu moderní a nositelná móda pro velikosti 42-58, která byla představena plus size modelkami v čele s hvězdou večera Miss Full Of Beauty Teresou Canti. Za účasti stovky přítomných, kteří dorazili na tuto úžasnou show, byly představeny značky Sallie Sahne, Carmakoma, Zizzi a Chalou, které butik nabízí.

Přehlídka plus size si v ničem nezadala s běžnými přehlídkami štíhlých modelek a měla obrovský úspěch. Skvěle zorganizovanou akcí provázel moderátor Ondřej Vodný, který se své role zhostil, jak se patří.

O účesy modelek se staraly kadeřnice ze The Salon Libor Šula, o vizáž zase salon Pretty Up, který líčil i zájemkyně na místě. V zákulisí pak „řádili" vizážisté z Make up institute. Po celou dobu akce bylo možné ochutnávat Andělské pralinky, kde si na své přišli především milovníci kvalitní čokolády.

Na přítomné čekal bohatý raut, sklenička vína a také malé překvapení, které si mohli odnést domů. „Opravdu jsme moc rádi, že dorazilo tolik lidí. Naše zákaznice i ostatní hosté se dobře bavili, dívky na mole byly šikovné a kolekce skvěle odprezentovaly. Teď hurá do práce, čeká nás rozvoz jarní kolekce, který je plánován na konec února. Chceme ukázat lidem, že i ženy, které mají nějaké to kilo navíc, mohou mít sebevědomí a být krásně oblečené. Pevně věřím, že budou naše klientky spokojené," řekla ředitelka butiku Kateřina Kaprasová.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.