Sobota 4. duben 2020
Svátek má Ivana
Archivováno

Mostecko - Hned tři nehody během jednoho večera zaměstnaly o víkendu hlídky mosteckých strážníků, policisty i záchranáře. Projíždějící řidička upozornila městskou policii na pravděpodobně opilého cyklistu, který jel na Litvínov. Hlídka u Devíti zlodějů zajistila posádku vozidla, jež poskytovala pomoc opilému cyklistovi, který při jízdě upadl z jízdního kola.

Ilustrační snímek testu na alkohol. Foto: Jan Vraný

Podle mluvčí mosteckých strážníků Ilony Kozlové posléze šestapadesátiletý cyklista nadýchal 1,11 promile alkoholu a byl za asistence strážníků převezen do nemocnice.

"O půl hodiny později byla na linku 156 hlášena dopravní nehoda dvou aut na kruhovém objezdu v ulici Pod Lajsníkem. Strážníci městské policie po celou dobu zajištění úkonů hasičů, lékaře a PČR usměrňovali dopravu. Dva účastníci dopravní nehody byli odvezeni do nemocnice a vozidla byla odtažena na parkoviště MP v ulici Pionýrů.


V pozdních večerních hodinách pak bylo na linku 156 oznámeno, že na křižovatce v ulici Pod Koňským vrchem došlo ke srážce vozidla s cyklistou, který zkřížil řidiči cestu, nebyl osvětlen, způsobil škodu na vozidle a odjel. Strážníky městské policie na místě kontaktoval řidič vozidla, který je nasměroval do restaurace, kam se cyklista po nehodě odebral. Strážníci zajistili 23letého mladíka, který se k dopravní nehodě přiznal, lékařské ošetření odmítl a netajil, že před jízdou vypil jedno pivo.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací