Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman
Archivováno

Most -  V mosteckém obchodním centru Central Most si v sobotu můžete nechat prověřit znaménka na svém těle. Konat se tam bude Den zdravé kůže.

 

Akce se uskuteční 9. srpna mezi devátou a třináctou hodinou. Vyšetření mateřských znamének a pih dermatoskopem bude probíhat ve druhém patře nákupního centra v prázdné jednotce naproti prodejně Tescoma. Informovala o tom Lucie Nápravníková, marketingová koordinátorka centra.

Dermatoskop je přístroj, který se skládá z kamery s vysokým rozlišením a programu, který analyzuje obraz pigmentových znamének (hodnotí se parametry, například barva, ohraničení, velikost, struktura, atd.) Jedná se o automatickou analýzu pigmentových kožních lézí. Systém neposkytuje diagnózu, ale na základě výstupních informací lze posoudit riziko možného vzniku maligního melanomu a to především u drobných ložisek.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací