Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Mostecko/Chomutovsko – Vážná dopravní nehoda se stala ve středu ráno na silnici I/13 z Chomutova do Mostu. Krátce po deváté hodině se u Komořan převrátil automobil na střechu.

K nehodě došlo před sjezdem na lom ČSA. Havarovaný vůz leží uprostřed silnice. Části z nabouraného automobilu se nacházejí i v protějším jízdním pruhu. Pozor by si tedy měli dát i řidiči jedoucí z Mostu na Chomutov. 

Podle vyjádření policie jel řidič havarovaného renaultu původně ve směru z Mostu na Chomutov. „Z dosud nezjištěných příčin vjel náhle do protisměru, narazil do svodidel a převrátil se na střechu,“ popsala, jak k nehodě došlo, policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Při kolizi byli zraněni dva lidé. „Řidič byl přepraven do nemocnice vrtulníkem, spolujezdkyni převezla sanitka,“ doplnila mluvčí.  Zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc korun.

Podle serveru dopravniinfo.cz potrvá odstraňování následků nehody do 11.15 hodin. 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací