Zprávy

Zbavte se strachu ze zubaře jednou provždy

Reklama

Málokdo si dokáže přiznat, že z návštěvy zubaře má již od dětství strach. Stomatologické ordinace bývají navíc často velmi neosobní. Zajdete-li však na stomatologickou kliniku DentalCare v Mostě, velmi rychle pochopíte, že tady se věci zkrátka dělají jinak. Kromě nadstandardního technologického vybavení, příjemného prostředí i personálu, vás totiž překvapí zcela novým přístupem (nejen k pacientům).

Klinika DentalCare úspěšné bojuje se strachem nově příchozích - mnozí pacienti se dokonce na další návštěvu těší. Klinika nenabízí pouze bezbolestné zákroky, komorní atmosféru a přátelský přístup, ale snaží se bořit zažité stereotypy o stomatologii „na všech frontách“: Pacientům vychází vstříc i s termíny návštěv, což je jednou z priorit kliniky. Odpadá stres a zdlouhavé čekání, takže si každý může svůj čas lépe organizovat. Běžná doba čekání na ošetření nepřesáhne 15 minut.

Odlišná je i cenová politika. Klinika zrušila smlouvy se zdravotními pojišťovnami a vytvořila vlastní systém bonusů (slev) pro pojištěnce – pravidla pojišťoven byla příliš restriktivní a omezující. Z celkové ceny ošetření je tak pojištěncům odečítána „úhrada pojišťovny“ i v případech, které pojišťovny ve skutečnosti vůbec nehradí. Zatímco například na bílou výplň pojišťovny v ČR nepřispívají vůbec nic (hradí pouze amalgamovou výplň), na klinice DentalCare Vám stejnou částku odečtou, ať si zvolíte výplň jakoukoliv.

Díky synergii vysoké kvality poskytované péče, empatie lékařského personálu a kvalitního technologického zázemí, poskytuje klinika DentalCare komplexní stomatologickou péči s vynikajícím poměrem cena/kvalita. Samozřejmostí je široké spektrum nadstandardních stomatologických služeb a orientace na bezbolestnou a mini-invazivní stomatologii.

Ačkoliv moderní technologie zásadně přispěly k efektivním a přitom šetrným rekonstrukčním výkonům, základem orálního zdraví i nadále zůstává důsledná prevence a včasná detekce vznikajících zubních onemocnění - taková je filozofie kliniky DentalCare. Včasné odhalení počínajícího zubního kazu je pro budoucnost zubu klíčové. „Snažíme se vychovávat odpovědné pacienty, kteří nepodceňují prevenci a pravidelně docházejí na preventivní zubní prohlídky a dentální hygienu. Bonusem je zdravý chrup a minimální zásahy do rodinného rozpočtu,“ dodává lékařka kliniky MDDr. Tereza Trefná. DentalCare je také jedním z hlavních partnerů připravovaného neziskového projektu Hnutí za zdravý úsměv, který je zaměřen právě na prevenci orálního zdraví u široké laické veřejnosti.


V DentalCare je prioritou spokojený pacient. Nejsme však lhostejní ani k životnímu prostředí, proto u nás pracujeme pouze s bezpečnými materiály a amalgam používáme jen velmi výjimečně. Rtuť z amalgámu může negativně působit nejen na zdraví pacientů, ale znečišťuje také životní prostředí.“


První návštěva na klinice (vstupní prohlídka) zahrnuje celkové vyšetření ústní dutiny, s použitím nejmodernějších diagnostických metod (digitální RTG, diagnostický laser, apod.). Vyšetření je bezbolestné a šetrné. Na základě výsledků je sestaven léčebný plán a s přihlédnutím k přání pacienta je volen takový způsob ošetření, který nejlépe splňuje požadavky na kvalitu, funkčnost i cenu. Při drahých rekonstrukčních výkonech lze domluvit i splátkový režim financování. Mladší pacienti s bezproblémovým stavem úst (takových je bohužel minimum) samozřejmě volí spíše estetiku – bělení zubů či ortodontické konzultace (rovnátka). 

Zubní péče je důležitá (pro kohokoliv) v každém věku. Jestliže si tedy na počátku roku 2014 dáváte novoroční předsevzetí také ohledně zlepšení svého zdraví, klinika DentalCare v Mostě bude vašemu úsilí jistě skvělým a ohleduplným partnerem.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.