Zprávy

Google nafotil mostecké ulice: vybírání popelnic, auta na chodníku i rozbitý Chanov

Reklama
Úsměv a mávat.

Most - Ve službě Google Street View si můžete virtuálně projít už každé větší město. Most je už pár měsíců mezi nimi. Naše redakce se rozhodla jednu takovou "procházku" udělat. Co jsme objevili? Lidi posedávají na rozbitých lavičkách v Chanově, tamní "luxusní" kiosek, ale i úklid tohoto problémového sídliště. Projděte si s námi vtipné fotky z mosteckých ulic. Objevili jste také nějaký "špek"? Pošlete nám ho.

Parkování u věžových domů. Proč si nezajet až ke vchodu?

Pohodlné posezení na chanovské lavičce. "Díky" tomu, kdo dřevo nejspíš někde spálil.

Pohodlné posezení na chanovské lavičce II.

Kiosek v Chanově. Po vzoru úspěšných podniků má zřízené i venkovní posezení.

Abychom z Chanova nedělali jen ostudu, je to jediné místo, na kterém jsme narazili na lidi, kteří uklízejí.

Mostecké sedmistovky. Pohled na vyběrače popelnic nikoho už nepřekvapí.

Šroťáci patří ke koloritu města. Dělal si z nich ve svém pořadu legraci i šéfkuchař Pohlreich, když tu vařil v Medůze.

Google málem přejel míč, která právě utekl z nedalekého hřiště u mostecké "hokejky".

Přechod? Ten nepotřebujeme. Problémové místo u Kahanu, kde lidé kličkují mezi auty a autobusy.

Copak v tom kanálu asi je? Další záběr od "hokejky".

A jedno foto vozítka, které záběry v několika různých ročních obdobích v Mostě pořizovalo. Odraz ve skle výlohy v Obzoru (mimochodem je tam zákaz vjezdu).

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.