Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Most - Na začátku nového roku většina z nás přemýšlí a nových možnostech, které jim rok může přinést či si dáváme různá předsevzetí. Pokud je jedním z nich chuť udělat pro sebe něco dobrého, určitě vás bude zajímat, co nového chystají v mosteckém centru jógy a kultury.

V Anahata jóga centru v Mostě si můžete vybrat některý z nové otevřených kurzů kurzy jógy, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Vybírat můžete zde.

Koncem ledna, přesně 26., se zde můžete také těšit na Seminář a Meditační koncert tibetských mís Františka Horvátha. Krásná zvuková seance, jež je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky. Přitom se naprosto uvolní, zklidní životem přetíženou mysl a zároveň s tím dají odpočinout a uvolnit i zbytku těla, které se díky tomu zregeneruje. Více se odzvíte zde.

Další možností je Veselá improvizační beseda Simony Babčákové, jež se uskuteční 18. Února. Jde o jedinečný “večírek” s nadsázkou a bez cenzury na téma Duševní zdraví. Více se dozvíte zde.

Dvaadvacátý březnový den se těšte na koncert “Mystické housle” Ivo Sedláčka, během kterého se rozeznívají nádherné a unikátní smyčcové nástroje, jejichž tóny plynou od poloh jemně éterických až po virtuózně strhující. Více zde.

Rezervaci můžete provést před každou lekcí jógy nebo po dohodě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na telefonu 777 287733, nebo lze take nově vstupenky zakoupit v Turistickém a informačním centru na Městském úřadě v Mostě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací