Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Teplice - Instahvězdy se na vás již těší. Musery v sestavě Naty, Mína, Adam a Nachty uvidíte již v sobotu 12. ledna od 15 hodin v teplickém nákupním centru Galerie.

Že jste tento termín nikdy neslyšeli, tedy hlavně vy dospělí, a o co se vlastně jedná? Termín “Muser” vznikl na základě hudební aplikace “Musically”, ze které všichni, jež jsou součástí projektu, pochází. Jde o aplikaci, co umožňuje lidem ukázat svůj hudební, taneční i moderátorský potenciál. Musically je velkým trendem například v USA, kde tuto aplikaci pravidelně používají celebrity, jako Bruno Mars, Justin Bieber či Selena Gomez.

Nejde jen o napodobování slavných zpěváků a o hry s telefonem, většina Muserů se mimo Musically věnuje zpěvu, tanci, či tvorbě serióznějších projektů a tuto aplikaci berou hlavně jako zábavu.

Přijďte se se známými Musery setkat tváří v tvář, užít si skvělou show a následnou autogramiádu. Fanoušci jistě ocení i drobný merchandise shop, odkud si mohu odnést prima památku.

Muser TikTok Show

Museři a jejich pozvánka do Teplic! Mrkni na všechna videa právě zde a v sobotu se setkej se všemi live v OC Galerie od 15hod! Podívjte se na pozvánky jednotlivých Muserů:

Mína

Naty

Adéla

David

Adam

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací