Pátek 24. květen 2019
Svátek má Jana

Most - Přinášíme vám tip na strávení svátku zamilovaných. Můžete si ho užít na Benediktu. V rámci cyklu "Hudební Benedikt" se zde na svátek Sv. Vatentýna uskuteční koncert Londýnské soul-folkové zpěvačky a skladatelky Biancy Rose, jenž se převážně zaměřuje na skladby o životě a lásce.

Biančina hudba upoutala pozornost jak ve Velké Británii a Nizozemí, tak v USA, kde nahrávala a koncertovala v Los Angeles. Ve čtvrtek 14. února si jí budou moci vychutnat nejen zamilované páry, ale všichni milovníci soulového žánru.

Při zpěvu svých originálních písní o životě a lásce se Bianca Rose doprovází hrou na akustickou kytaru nebo ukulele. Na koncertě Mostě vystoupí v doprovodu českého kytaristy Mirka Linky a kontrabasisty Petra Dvorského.

Biančina hudba upoutala pozornost jak ve Velké Británii a Nizozemí, tak v USA, kde nahrávala a koncertovala v Los Angeles. Při zpěvu svých originálních písní o životě a lásce se buď doprovází sama na akustickou kytaru nebo ukulele, nebo využívá služeb některých londýnských nejtalentovanějších hudebníků.

Začátek koncertu bude v 19 hodin. Vstupné je 250,- korun. Podívejte se na videopozvánku.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací