Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Most - Již po jedenácté pomůže zájemcům o vyšší a vysoké vzdělání v jejich rozhodnutí Sokrates 2. Na jednom místě představí několik vyšších odborných a vysokých škol nejen z našeho kraje.

Žáci posledních ročníků středních škol a další zájemci, kteří chtějí studovat na VŠ nebo VOŠ a ještě nejsou zcela rozhodnuti, kterou školu si vyberou, či výchovní poradci středních škol, tak budu moci v prostorách mosteckého Podkrušnohorského gymnázia, kde Sokrates 2 proběhne, na jednom místě získat maximum informací o dalším možném studiu.

Prezentace vysokých a vyšších odborných škol Sokrates 2 se uskuteční v úterý 26. února v době od 8 do 17 hodin v prostorách Podkrušnohorského gymnázia Most, na adrese Čsl. armády 1530/29.

Pořádá jej Okresní hospodářská komora Most ve spolupráci s Úřadem práce České republiky, Krajskou pobočkou v Ústí nad Labem, pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

1502vzdelani2

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací