Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Most - Městská knihovna Most společně se science centrem IQpark Liberec připravila pro děti k jejich svátku jedinečnou akci. Bude v ní výstava třinácti zajímavých exponátů.


Výstava začne v sobotu 1. června a potrvá do konce prázdnin. Vstup je na ni zdarma. Obsahuje 13 exponátů, které jsou sestrojeny tak, aby se návštěvníci mohli hravou a zábavnou formou dozvědět řadu zajímavých informací, např. o lidských smyslech nebo i to, jak někdy vlastní smysly klamou, vyzkouší si, jaké je to sedět na ostnech jako fakír nebo jak vypadá 3D obtisk ruky nebo dokonce hlavy.

Jedinečnost výstavy spočívá v tom, že - na rozdíl od běžných výstav či muzeí, kde jsou exponáty doslova „nedotknutelné“- zde je zapotřebí s vystavenými objekty pracovat a takříkajíc jim „přijít na kloub“. Každý exponát v sobě skrývá prvek pobavení, hry nebo objevitelského vzrušení. Celkový dojem z výstavy lze shrnout do věty: Poznání je zábava.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací