Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Most - V rámci svého vůbec prvního českého turné se na mosteckém Benediktu představí britský kytarista Lewis Creaven. V restauraci Benedikt jej uslyšíte v úterý 28. května od 19 hodin.

Lewis se narodil v Bristolu, v Anglii. Ve svých deseti letech začal hrát na kytaru a již ve čtrnácti začal vystupovat na koncertech. Zamiloval si blues a s podporou svého otce a bratra založil kapelu, která se specializuje na hudbu šedesátých a sedmdesátých let. Lewis spolupracuje s předními anglickými umělci a skladateli, jako jsou například Russ Ballard, Eddie Martin, nebo například Matt Woosey.

Lewis každoročně účinkuje na více než dvou stech koncertech, za což si získal uznání a reputaci nejen v Anglii, ale i po celé Evropě. Za svou kariéru již podnikl několik turné po Anglii, ale i Německa, Francie, a Austrálie.

Na koncertech uslyšíte autorskou hudbu z jeho čtyř CD, ale také oblíbenou klasiku, jako například Jimi Handrix, Cream, Led Zeppelin a další. Na svém českém turné se představí za doprovodu Tomáše Skřivánka a Jana Ježka, které můžete znát z kapel, jako jsou Plastic people of the universe, nebo Krch off band."

Vstupenky zakoupíte na místě akce za 250,- Kč

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací