Sobota 4. duben 2020
Svátek má Ivana

Litvínov - Žijete světem fantasy, anebo vás snad láká nocování v knihovně? A k tomu jste navíc ve věku 13 až 26 let?

Pak přímo pro vás ušili na míru litvínovští knihovníci Fantastickou noc! Očekávat můžete neotřelou divadelní hru, napsanou talentovanou knihovnicí Silvií Knolovou, během které se představí v hlavních i vedlejších rolích světoznámí hrdinové z říše sci-fi a fantazie.

Jako bonus navíc si zasoutěžíte o sympatické ceny a oprášíte své znalosti superhrdinů, s nimiž se dokonce můžete vyfotit. „Je to fantastická akce plná žáru, který v sobě nemají ani všichni draci Daenerys. Ale i tak vám může běhat mráz po zádech. Takže kromě spacáku, polštářku, baterky a svačinky doporučuju i plyšáka nebo nějaký jiný vhodný amulet,“ sděluje vše podstatné přímo autorka scénáře, paní Knolová.

Tato jedinečná akce začíná v Městské knihovně Litvínov v pátek 27. 9. od 19:00 a končí v sobotu 28. 9. v 8:00 ráno. Je nutné se přihlásit předem na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 476 111 373.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací