Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Most - Již v sobotu 2. listopadu od 10 hodin se v kavárničce s dětským koutkem MajliSa v Mostě bude konat první SWAP ve spolupráci se skupinkou Nosíme děti v Mostě a okolí, odkud také vzešel prvotní impuls.

SWAP označuje výměnu toho, co už vám nedělá radost, nepotřebujete nebo vám jen zabírá doma místo, a místo toho si odnesete to, co by se vám hodilo, co se vám líbí, co vám udělá radost.

Věci, které v MajliSe zůstanou, určitě nebudou vyhozeny! Všechny zbylé věci budou darovány Azylovému domu pro matky s dětmi a oblastní Charitě v Mostě, a tak budou moci sloužit dál tam, kde budou potřeba.

Vybírat se bude symbolické vstupné: dítě nad 1 rok s doprovodem 45 korun, ostatní dospělé osoby 20 korun. Věci můžete nosit na místo už od pátečního odpoledne 1. listopadu od 15 do 18 hodin. V sobotu 2. listopadu pak od 10 do 15:30 hodin.

MajliSu těší velký zájem o tuto akci a hlavně myšlenka pomáhat druhým. Pořadatelé doufají, že se akce vydaří a stane se z ní hezká tradice.

Kavárnu s dětským koutkem MajliSa najdete v mostecké Javorové ulici (hokejka nad aquadromem). Vchod je ve směru od nového kruhového objezdu. Facebookovou událost můžete sledovat zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací