Úterý 7. duben 2020
Svátek má Heřman a Hermína

Most - Na mostecký Benedikt přijedou rovnou z víkendového šumperského festivalu Blues Alive angličtí The Catfish. A uslyšíte od nich nejméně tři hudební žánry v jednom: rock, blues a gospel.

The Catfish pochází z jihoanglického hrabství Sussex, jsou několikanásobní držitelé ceny British Blues Awards a obvyklé hlavní hvězdy festivalů po celé Anglii posledních dvou tří let. Čtyři výteční muzikanti, dlouhé energické balady, klasické Hammondky táty Paula Longa, kvílivá kytarová sóla jeho syna Matta, mistrovské výkony jedné z nejžhavějších mladých anglických kapel. Silová valící se muzika připomene dunící Led Zeppelin, uhrančivé Black Sabbath a k tomu vesmírné klávesy Alana Parsonse.

Návštěvníci na jejich koncert obvykle prý nemůžou dlouho zapomenout. Poslední CD Burning Bridges jim vyšlo letos7. května a na obalu je nějaký chlapík, který vstupuje do plamenů. V plamenech ale prý budou odcházet všichni, kteří si nenechají ujít koncert v Hotelu Benedikt Most.

  • The Catfish (Sussex, UK) Matt Long - zpěv, kytara, Paul Long - Hammondky, zpěv,Dusty Bones - basa, Kevin Yates – bubny, zahrají v pondělí 18. listopadu v 19 hodin, v Hotelu Benedikt, Rekreační 1048, Most, vstupné 300 korun.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací