Úterý 7. duben 2020
Svátek má Heřman a Hermína

Most - V kavárně Bridge Cafe, která se nachází v life-style centru Bridge 714, se budou konat pravidelně i hudební večery. Bridge Cafe je místem, kde si můžete přes den vychutnat skvělou kávu a večer zrelaxovat při živé hudbě, besedě nebo vernisáži.

Už v sobotu 14. prosince od 19 hodin vystoupí v kavárně Bridge Cafe žatecká hudební formace OGEE a vášnivá saxofonistka Sonia Sax. Těšit se můžete na dvouhodinový hudební večer, na kterém můžete degustovat i lahodná vína. Více v události zde.

U hudební skupiny OGEE si přijdou na své všichni milovníci alternativního rocku. V jejich repertoáru naleznete většinu skladeb vlastní tvorby. Vznik kapely se datuje již v roce 2000, kde nahrávali první písničky v hudebním studiu Solisko Miloše Rábla, který se ke skupině později připojil jako baskytarista (nyní hraje ve skupině Bacily s Václavem Neckářem). Ke kapele se také připojil sólový kytarista Josef Kůstka, známý ze sestav Blue Efekt, Genn 2000 a nyní také působí ve skupině Bacily. V roce 2006 byla pozastavena činnost kapely a v loňském roce OGEE provedli restart. V současné době hraje skupina v obsazení: sólová kytara – John Tesil, basová kytara – Ondřej Papranec, bicí – Jiří Michálek, zpěv – Lenka Sedláčková.

0412ogee

OGEE.

Rock bude vystřídán Soniou Sax, které hudební scéna rozhodně není cizí. Žánrově své skladby v repertoáru řadí do kategorie “z toho mám husí kůži“. Skladby vybírá srdcem a nechce se limitovat jedním stylem. Hraje pro pocit svobody, který chce sdílet s publikem.

Koncertování v Bridge 714 jedním večerem rozhodně nekončí, a 20. prosince se můžete těšit na vánoční vystoupení Milana Samka, skupiny Son of Wolves a také na Sonia Sax.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací