Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Obrnice - Na tradiční rozsvícení vánočního smrku na náměstí před základní školou zve v neděli 8. prosince místní i přespolní vedení obce Obrnice. Samotnému aktu předchází od 17:00 hodin zábavní program se zpíváním koled a vánočních písní a koncertem muzikálového zpěváka, herce a moderátora Tomáše Löbla. „Program zpestříme ohňovou a laserovou show i ohňostrojem. Kdo se přijde pobavit, může se těšit na čaj či svařák na zahřátí a vánoční perníčky vyrobené našimi hospodyňkami,“ láká obrnický starosta Stanislav Zaspal.

Obec ale myslí i na děti. Už v sobotu 7. prosince od 10:00 hodin čeká v budově Integrovaného centra volnočasových aktivit místní chlapce a děvčata divadelní představení O hloupém čertovi. Po veselém pohádkovém příběhu na lidové motivy, v němž se to hemží nadpřirozenými bytostmi, následuje mikulášská nadílka. „Obě tyto naše akce finančně podpořil Ústecký kraj, za což patří zastupitelům velký dík,“ doplnil starosta.

Obrnice získaly v letošním roce příspěvek Ústeckého kraje také na podporu prázdninových aktivit dětí a uspořádání zářijových slavností, které patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější společenské a kulturní události. Od července do konce srpna obec nabídla teenagerům dvanáct zajímavých akcí zaměřených na sport, hry, tvořivou činnost či výlety. Obrnické slavnosti si obyvatelé i návštěvníci z blízkého a vzdálenějšího okolí užili už potřinácté.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací