Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Příznivci originálního blues si v pátek 6. prosince opět užijí skvělý večer. Do mosteckého Rokáče Vinohrady zavítá kapela, která to skutečně umí rozjet - BOHEMIAN BLUES QUARTET. V jejich podání zazní bluesové standarty chicagské scény padesátých a šedesátých let minulého století, ale též starší i modernější bluesové kompozice.

Prostě se můžeme těšit na blues, které bude ostré jako břitva. Zahraje bostonský rodák Allan „Harpo“ Harris, jehož cílem je autentický přednes bluesových standardů jak ve zpěvu, tak i ve hře na foukací harmoniku. Doprovodí ho slovenský baskytarista Tono Ďuratný, za bicí usedne Kamil Němec a sestavu doplní mostecký kytarista Adam Weiss.

V sobotu 7. prosince Mostecký hudební spolek potěší příznivce nekompromisního metalu. V Rokáči Vinohrady vystoupí kapely MAYLIVE (progressive-hardcore z Mostu), HILLSIDE (metalcore-post hardcore z Ústí nad Labem) a WHEN GOODBYE MEANS END (Post-Emo HC z Chomutova).

0512rokac2

Kapela Maylive

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací