Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most – Dorazte v pátek 20. prosince od 19 hodin na skvělý vánoční hudební večer do kavárny Bridge Cafe v Mostě! Těšit se můžete na vystoupení tří skvělých hudebníků Milana Samka, Son of Wolfes a Soniu Sax.

Večer Vám zpříjemní lahodné prosecco a originálními míchané drinky. Vstupenky jsou v předprodeji za sympatických 99 korun na tomto odkazu. Facebookovou událost najdete zde.

Talentovaný plzeňský hudebník Milan Samko je zpěvák, kytarista a bezesporu je jedním z českých hudebních objevů roku. Letos jste Milana mohli vidět na vyhlášených českých festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Sázava festu. Přijďte si naživo poslechnout jeho zajímavý, nezaměnitelný a čistý hlas.

Dále se večer představí sólový kytarista Son of Wolves jehož pseudonym prozrazuje, že si zakládá na syrovosti a živočišnosti jeho skladeb. Nejčastěji vystupuje ve spojení kytara + cajon a na YouTube najdete jeho studiovou skladbu Go all the way.

Kluky vystřídá vášnivá saxofonistka Sonia Sax, které hudební scéna rozhodně není cizí. Žánrově své skladby v repertoáru řadí do kategorie “z toho mám husí kůži“. Skladby vybírá srdcem a nechce se limitovat jedním stylem. Hraje pro pocit svobody, který chce sdílet s publikem.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací