Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Mníšek (Nová Ves v Horách) – Restaurace a kavárna u Mnicha pořádá dne 21. 12. 2019 Nadační koncert pro Fond ohrožených dětí Klokánek přímo u obchodního centra s čerpací stanicí F1 a TravelFree.

„Naším záměrem je podpořit Nadační fond Klokánek Chomutov, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče. Od 12:30h máme připraven půldenní program, kde bude účinkovat například: Adéla Radimcová s Aidie Art, skupina Smokers – Spirit of Chris Norman a v přestávkách nás čeká Minivánoční program. Celý den bude k dispozici stan s nabídkou různých pokrmů, grilovaných pochoutek atd. Hosté se také budou moct ohřát v plně otevřené restauraci “ sdělila Michala Bobysudová zástupce majitele objektu.

Restaurace a Kavárna u Mnicha byla otevřena v dubnu tohoto roku. Zaměřuje se především na českou kuchyň. „ V naší nabídce najdete od plněných bramborových knedlíků, pečené kachny, kuřecího masa, roštěné, panenky, pečeného kolena a samozřejmě nechybí sladká nabídka jídel. Mimo jiné nabízíme naše čokoládové dorty, dezerty a v tomto období samozřejmě nechybí tradiční cukroví.“ doplnil šéfkuchař Michal Kuda.

Celý program podporuje Restaurace a Kavárna u Mnicha, Polyexpres s.r.o., Amy Kadeřnictví Litvínov, Obec Strupčice, Farmička u Kačky, Obec Nová Ves v Horách, skupina Smokers – Spirit of Chris Norman, Adéla Radimcová.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací