Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Litvínov - Sníte o cestách do exotických krajů? Pak se můžete inspirovat na besedě cestovatele Petra Nazarova v litvínovské knihovně ve středu 11. března od 16:30 hodin.

Na programu budou zážitky ze čtyř cest a dohromady čtrnáctiměsíčního pobytu na Havajských ostrovech; vyprávění spojené s videoprojekcí o místních zvycích, tanci Hula Hula, šamanismu a léčitelství, o přírodních krásách ostrovů a putování po jednotlivých ostrovech (Oahu, Maui, Lanai, Molokai, Kauai, Big Island).

Petr Nazarov procestoval několik desítek zemí a v některých z nich na několik měsíců, či dokonce let zakotvil. O své životní vášní říká: „Na cestování je fascinující nejen objevování zajímavostí a krás různých míst na světě, ale zejména objevování sebe sama, svých možností a limitů, ale také boření mýtů a pseudopravd, které jsme ať už vědomě či podvědomě přijali za své."

Více informací o akci na webu knihovny.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací