Neděle 29. listopad 2020
Svátek má Zina

Osek – V železniční expozici moldavské dráhy, která je instalovaná v budově nádraží Osek – město, bude příští sobotu, 16. května, zahájená letošní návštěvnická sezóna. Expozici mohou zájemci o železniční modely a historii železniční dopravy navštívit v době od 9 do 15.30 hodin, za dodržení předem stanovených podmínek.

Do budovy nádraží bude například možný vstup pouze v roušce a u vchodu do budovy připraví pracovníci nádraží dezinfekci na ruce. Kromě prohlídky železničních modelů, které potěší velké i malé, stejně jako další zajímavé exponáty, budou mít návštěvníci možnost zakoupit turistickou známku, nálepku, vizitku, magnetku, sadu průvodčího nebo pohlednice. Návštěvou expozice navíc podpoříte provoz modelových kolejišť.

V sobotu 16. května začnou po delší odmlce jezdit rovněž vlaky na trati Most – Moldava v Krušných horách. Spoje pojedou o víkendech podle platného jízdního řádu. Zajímavým sobotním výletem tak může být nejen prohlídka expozice v oseckém nádraží, ale i jízda některým z vláčků třeba až na Moldavu, kde se můžete třeba podívat na uzavřený hraniční přechod.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací