Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Litvínov - Pokud máte pocit, že se svět kolem vás lehce pomátl, že máte dost rozumu na to, abyste o sobě rozhodovali sami a držíte se hesla, že nejhorší je smrt z leknutí, pak je nová premiéra Docela velkého divadla v Litvínově právě pro vás.

Bláznivou komedii Armagedon o tom, že i tisíce let připravovaný Boží plán může ztroskotat na evropských dotacích, napsal už před devíti lety Robert Geisler, jeden z autorů seriálu Kancelář Blaník.

A tak, když se mladý všehoschopný europoslanec rozhodne poznat, jak žijí “obyčejní lidé” a nastoupí do tramvaje plné lidských obav, nenávisti, komplexů, závisti, nedorozumění, konspiračních teorií, smrtelných nákaz a nesplněných snů, v níž podivní cestující Armagedon chystají, pochopí, že přišla jeho chvíle.

Představení v režii Jurije Galina hraje celé DVD a bude uvedeno na jevišti Docela velkého divadla (26. a 29. června v 19 hodin) a v zahradě Docela velkého divadla (30. června, 2. a 4. července ve 20.30 hodin). Přijďte. Protože bez diváků nemá divadlo žádný smysl.

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím online prodeje na webu docelavelkedivadlo.cz anebo v pokladně divadla. Více informací na tel. 476 752 487 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací