Pondělí 10. srpen 2020
Svátek má Vavřinec

Most - Mostecký hudební spolek připravil na tento víkend hned dvě skvělé akce. V pátek 3. července vystoupí v mosteckém Rokáči Vinohrady semifinalistka soutěže Česko-Slovensko má talent ADÉLA RADIMCOVÁ. Dále zahraje kapela ALIVE s třináctiletým kytaristou Tomášem. V sobotu 4. července bude pódium Rokáče vinohrady patrit všem, kdo si chce zahrát. JAM SESSION - PŘIJĎ A HRAJ!

V pátek 3. července V Rokáči Vinohrady vystoupí Adéla Radimcová (ADEELA) – kytaristka a zpěvačka co má ráda pop a folk, ale ráda si zahraje každou písničku. Vystupuje již od svých třinácti let a svým snažením se dostala až do semifinále soutěže Česko-Slovensko má talent. Celý večer zakončí kapela Alive – kapela složená z mladých kluků od 13 do 17 let. Hrají folk-rock, rock a zasahují i do metalu. Samozřejmě rádi zahrají každou písničku, která je zaujme. Spolu hrají od listopadu minulého roku a pěkně jim to notuje.

Rezervace vstupenek na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Uveďte jméno, datum koncertu, počet osob a telefonní kontakt. Poté si vstupenky vyzvednete v den konání koncertu od 19:00 do 19:30.

Sobotní večer bude v mosteckém Rokáči Vinohrady opět patřit všem, kteří si chtějí zahrát. Na pódiu může vystoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu, či svou interpretaci jiných autorů. Mostecký hudební spolek staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně.

Na pódiu se střídají hudebníci, každý zahraje jednu až tři písničky. Mikrofonu se může zmocnit kdokoli, kdo chce prezentovat své umění. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se skladby v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Pozvi kamarády, přines si svůj hudební nástroj, vyskoč na pódum a zahraj. K dispozici máš kompletní klubové ozvučení.

V průběhu večera si můžeš pohovořit s aktivními muzikanty a hudebními pedagogy. Rokáč Vinohrady, vstupné dobrovolné. Přijď a hraj!

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací