Pondělí 10. srpen 2020
Svátek má Vavřinec

Most - Sledujete rádi české komedie a baví vás to ve společnosti dalších lidí a třeba venku? Pak budete mít šanci během letních prázdnin na Benediktu. Město Most pro vás připravilo sérii filmů pod souhrnným označením Léto s českou komedií. Na své si přijdou i děti, protože každé ze čtyř večerních produkcí bude předcházet promítání dětského filmu.

První film spatří diváci v amfiteátru na Benediktu již 10. července (od 20 hodin), kdy se promítá Poslední aristokratka. A o dvě hodiny dříve (od 18 hodin) bude pro děti připraven Pošťák Pat. Ve druhé polovině měsíce, 24. července si přijdou na své milovníci Revivalu a dětští diváci zhlédnou Příběh koček. Po dvou produkcích je připraveno i na srpen. Na stojáka v kině lze zajít 7. srpna, děti před tím pobaví V husí kůži. Poslední promítání se uskuteční 21. srpna, to je nachystána komedie Perfect days – I ženy mají své dny a pro ty menší Mia a bílý lev.

Hlavní promítání české komedie vždy začíná od 20 hodin, dětské filmy zahraniční produkce se budou pouštět již od 18 hodin. Vstupné je volné.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací