Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Most - Jako každý rok, tak i v první lednový den roku 2021 se uskuteční Novoroční Hobby jízda městem Most, jejímž organizátorem je Cyklo Point Most Hobby Team za podpory statutárního města Most a ve spolupráci s neziskovou organizací Life is Skill. Díky rozmístěným NFC čipům a aplikaci LiSApp se lidé budou pohybovat po předem stanovených trasách, které budou známy nejpozději do 30. prosince 2020.

Startovat se bude jako pokaždé od kašny na 1. náměstí, ale tentokrát ve skupinkách mezi 10. až 15. hodinou. Novinkou oproti loňským ročníkům je nutnost dodržovat vydaná vládní nařízení vycházející z protiepidemiologického systému, který se momentálně nachází ve 4. stupni.

Proto není umožněn hromadný start účastníků a bude se tak startovat individuálně podle předem zarezervovaných startovacích časů. Na každý startovací čas se může zaregistrovat skupina osob v počtu, který bude limitován podle aktuálních vládních opatření. Další info zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací