Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata

Most - Blíží se první letošní Letní kino na Benediktu. Benedikt přivítá první diváky již tento pátek 16. července. Novinkou je možnost užít si film z pohodlí skládacího lehátka. Informují o tom Mostecké listy.

Kdo bude mít zájem, bude moci využít skládací lehátko. A protože lehátek není nekonečné množství, kdo chce mít jistotu, že se na něj lehátko dostane, měl by se předem registrovat na portálu WENT.FM a zaplatit registrační poplatek 15 Kč za tuto VIP vstupenku. Oproti vratné záloze 200 Kč mu pak bude látkové lehátko na dřevěném rámu zapůjčeno.

A co víc, tato vstupenka bude slosovatelná a dva výherci získají volné lístky na hudební minifestival Benedikt Music Open, který se bude konat na Benediktu 15. srpna a jehož hlavní hvězdou bude kapela Horkýže Slíže. Losovat se registrační vstupenky budou i na následném letním kinu za čtrnáct dní, tedy 30. července.

Stejně jako v loňském roce se letní kino koná čtyřikrát během letních prázdnin, a to v termínech 16. a 30. července a 13. a 27. srpna, a stejně jako vloni první na řadu přichází dětský film od 18 hodin, dospělí diváci se mohou těšit na promítání od 20 hodin.

V pátek 16. července je na programu dětský americký animovaný film Jak vycvičit draka 3 a od 20 hodin potom americká komedie Čtyři pokoje (film není vhodný pro děti do 12 let).

Zajištěno bude i občerstvení. Vstup na letní kino je zdarma.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací