Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Bílina - Také máte doma svůj nebo babiččin památníček plný vzpomínek? Stejně tak, jako listy v památníku vám Musica dolce vita přináší program plný vzpomínek a krásné hudby od našich klasiků až k významným skladatelům 20. století, zpestřený citacemi z knih známé herečky, spisovatelky a malířky Ivy Hüttnerové.

Koncert Lístky do památníku hudebního tria Musica dolce vita pořádá Kulturní centrum Bílina. Uskuteční se ve Výstavní síni U Kostela v Bílině 23. září od 19 hodin.

Soubor Musica dolce vita působí na české hudební scéně od roku 2005 a má na svém kontě stovky koncertů ve všech koutech naší vlasti, ale také v Německu, Polsku a Litvě. U zrodu tohoto tělesa stály dvě současné členky tria harfenistka Zbyňka Šolcová a mezzosopranistka Daniela Demuthová. Zakládajícím členem souboru byl také flétnista České filharmonie Jan Machat, jehož v roce 2007 nahradila špičková sólová flétnistka Žofie Vokálková, která přinesla do hry tria ženskou lehkost a brilantnost a též řadu nových podnětů a původních originálních skladeb. Trio vystupovalo v posledních letech na řadě mezinárodních i tuzemských festivalů a bylo hostem koncertních cyklů i televizních i rozhlasových pořadů.

Vstupné zakoupíte v předprodeji na IC Bílina nebo na www.kcbilina.cz za 100 korun, na místě pak za 150 Kč.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací