Pátek 28. leden 2022
Svátek má Otýlie

Most - Vzhledem k aktuálnímu stavu epidemie Covid 19 a jasnému vyjádření hygieniků ohledně hygienických a zejména vládních opatření byli organizátoři nuceni zrušit The Most Christmas Gala 2021. Obavy všech milovníků krásné hudby, Vánoční atmosféry a společenské zábavy se naplnily. The Most Christmas Gala 2021  bohužel nelze realizovat v situaci, která v České republice panuje.

"Pochopitelně nelze hledat nový náhradní termín Vánoční akce např. v březnu, a proto jsme se rozhodli letošní akci zrušit bez adekvátní náhrady. Budeme se však s vámi všemi moc těšit na jaro a vlastně celý rok 2022 (např. na The Most Christmas Gala 2022) a roky následující, kdy pro vás všechny chystáme mnoho zajímavých a nových kulturních, společenských, sportovních akcí a zážitků. Moc se těšíme na společné zážitky, budeme vás průběžně informovat," vysvětlují organizátoři ze společnosti The Most 4you.

Všechny zakoupené vstupenky budou proplaceny v plné výši v místě, kde lidé svou vstupenku zakoupili + jako poděkování za podporu umělců a nového projektu obdrží a dostane každý za svou vrácenou vstupenku Vánoční dárek od Ježíška v podobě poukázky na 25% slevu na jakoukoliv kulturní, společenskou, či sportovní akci, kterou v roce následujícím připraví společnost The Most 4you.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist