Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik
Archivováno

Most - Strážníci mostecké městské policie se na závěr školního roku zaměřili na kontrolu mládeže. Zjišťovali, jestli mladiství a nezletilci nepopíjejí alkohol. Městská policie Most měla zvýšenou kontrolní činnost především u Neprakta klubu. Strážníci zjistili několik hříšníků.

Noční kontrola, při které se strážníci zaměřili na mladistvé a nezletilce. Foto: MP Most

Na diskotéku se vydala trojice dívek ve věku 16 a 17 let, z nichž jedna slavila narozeniny, a před cestou se všechny posilnily alkoholem. "Orientační dechová zkouška u dívek přítomnost alkoholu v dechu potvrdila, dívky nadýchaly 0,96, 1,25 a 1,65 promile alkoholu a byly předány zákonným zástupcům," uvedla v sobotu ráno mluvčí strážníků Ilona Kozlová.

Druhá hlídka strážníků zajistila 16letého mladíka opřeného o strom, který vykazoval značnou opilost, nebyl schopen komunikovat a byla na místo přivolána sanitka. "Ve chvíli, kdy byl do sanitky mladík uložen, přišel strážníkům oznámit návštěvník diskotéky, že u hlavního vchodu je o zeď opřená stejně stará dívka. Před odjezdem do nemocnice stačil opilý mladík zvratky znečistit sanitku. Oba byli hospitalizováni v nemocnici," doplnila Ilona Kozlová.

"Z důvodu častého řešení událostí požití alkoholických nápojů osobami mladších 18 let bude městská policie během letních prázdnin kontroly opakovat," upozornila mluvčí městských policistů.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací