Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Chomutov – Představte si bohémské housle plné něhy, tklivosti i dravosti, přidejte k tomu hravou kytaru, analytickou srdcem pulsující basu a klukovsky jasný sebejistý hlas. Okořeňte to beatboxem, elektronikou, harmonikou, flétnou a čirá energie se vám vpije do hlavy a těla... To vše dohromady je ZRNÍ, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen... Už v sobotu můžete být právě popsaného sami svědky, kapela se v rámci svého turné „Následuj kojota" představí na chomutovské Hřebíkárně.

zrní810

„To se musí vidět"

Pro hudební fanoušky není skupina žádnou neznámou. Je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a přináší mediální atraktivitu. V loňském roce nechyběla na žádném z největších festivalů v zemi (České Hrady, Colours of Ostrava, JamRock, United Islands). V roce 2012 byla akademiky populární hudby nominována na cenu Anděl v kategorii Objev roku. Jestli přesto trochu váháte, kam Zrní zařadit, mrkněte na video a budete mít jasno. Chystaný sobotní koncert by rozhodně vaší pozornosti neměl uniknout.

„To určitě ne. Z kluků sálá obrovská energie, jejich koncerty jsou velikým zážitkem. Já sama jsem je viděla snad už stokrát a pořád to není dost. Mají v sobě nějakou zvláštní chemii, to se prostě musí vidět," představuje muzikanty z Kladna v několika větách manažerka Soňa Paleta.

Kdy, kde, za kolik

Kdo už měl to štěstí a kapelu naživo viděl, ví. Ví, že jejich projev je stejný jako jejich muzika. Osobitý, hypnotický, hutný, energický, uvěřitelný. Možnost přesvědčit se o tom na vlastní oči máte v sobotu 11. října na chomutovské Hřebíkárně. Koncert začíná v 19 hodin a za lístky zaplatíte 250 korun v předprodeji, 280 pak na místě v den koncertu. Rezervovat vstupenky si můžete na recepci Hřebíkárny nebo v chomutovském Infocentru (telefony 775 864 282; 731 909 845).

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací