Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Litvínov - Obsluha kamerového systému zaznamenala dva muže, kteří v ulici Mostecké rozebírali lednici. Část lednice nechali na místě, zbytek táhli mimo dohled kamery. Na místě hlídka strážníků zastihla oba muže i se zbytkem lednice. Jeden z mužů tvrdil strážníkům, že zbytek lednice uložili na sběrný dvůr. Informoval o tom šéf litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Ilustrační snímek.

Strážníci oba muže upozornili na to, že je obsluha kamerového systému sledovala, když v Mostecké ulici zanechali odpad. "Na to jeden z mužů reagoval telefonátem na Policii ČR, kde policistům tvrdil, že je strážníky šikanován, dokonce že je strážníci bijí a chytají pod krkem. Strážníci v klidu vyčkali na příjezd Policie ČR," uvedl Urban.

Poté oba muži uklidili odhozené zbytky lednice. Oběma mužům strážníci také vysvětlili, jakého přestupku se dopustili a proč byli řešeni. Z celého zásahu byl pořízen videozáznam.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací