Čtvrtek 19. červenec 2018
Svátek má Čeněk

Teplice - Chystá se něco unikátního. O víkendu 21. a 22. října se teplické nákupní centrum promění ve výstavní palác, kde se budete moci ponořit do svatebního šílenství, a to v dobrém slova smyslu. Na všech pasážích Galerie Teplice budou probíhat prodejní ochutnávky, výstavy, ukázky všeho co souvisí se svatbou i dalšími oslavami.

Návštěvníci Svatebního festivalu budou mít možnost bezplatné konzultace svatebních příprav s koordinátorkou Alenou Saladiakovou ze spolu pořádající agentury Maggie’s. “Poradíme s výzdobou, zábavou pro hosty i celkovou organizací. Zároveň připravujeme ukázky svatební tabule v oblíbeném rustic stylu a spoustu dalšího z našeho rozsáhlého inventáře dekorací,” uvedla Saladiaková.

V Galerii si budete připadat jako na hostině

V průběhu dne si budete v Galerii připadat jako na hostině, budete moci okusit vybrané lahůdky, které se objevují na svatebních i dalších slavnostních stolech, jež vám nabídnou nejlepší profesionálové v oboru. V pozdních odpoledních hodinách zažijete v nákupním centru opravdovou párty, s koktejly a dalšími i alkoholickými nápoji, včetně posezení a hudby.

„Festival není určen jen pro ty, kteří chystají svůj svatební den či jinou oslavu, ale i pro všechny návštěvníky centra, ti se zde na oslavu přenesou, všemi svými smysly,“ láká Jan Hawelka, majitel sítě kaváren Lagarto Café a jeden z organizátorů akce.

Přímo na pasáži vznikne kavárna, večer se promění v bar

Lagarto Café bude také jeden z vystavovatelů Svatebního festivalu. Na jaké lahůdky se můžete těšit z dílny úžasných kuchařů a cukrářů tohoto velmi oblíbeného podniku? „Na spoustu naší kvalitní čokolády, včetně oblíbené tekuté, ale také třeba na točenou zmrzlinu s ovocem. Na pasáži Galerie vznikne jen na tento víkend nová kavárna Lagarto, kde budeme různé slané i sladké dobroty a samozřejmě také různé druhy kávy podávat. Od 17 hodin se kavárna promění na Aperol bar, kde se bude až do 21 hodin podávat Aperol Spritz a o kousek dále budeme mít exkluzivní Bohemia Sekt lounge pro to, co mají rádi šumivá vína,“ doplnil Jan Hawelka a uzavřel: „Jedná se o první akci tohoto typu, pořádanou v obchodním centru v České republice. Rozhodně stojí za to si udělat čas a nenechat si tento nevšední zážitek ujít.“

Kromě vybraných lahůdek a kvalitních nápojů mnoha vyhlášených značek se můžete těšit i na ukázky líčení, výstavu šatů, fotokoutek a chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny.

Svatební festival se uskuteční v Galerii Teplice v sobotu 21. a neděli 22. října. Přesný program a další podrobnosti vám ještě přineseme.

2609festival2

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací