Středa 19. prosinec 2018
Svátek má Ester

Litvínov - V pátek 16. února v litvínovském Atticu proběhne funky večírek jara. Dorazí pražská funky kapela TOP DREAM COMPANY.

Funky - soulová 10členná formace, která s sebou z Prahy přiveze smršť živelných songů z nového alba "Funk you", které vydala v loňském roce (dokonce i jako vinyl). Minulý koncert byl našláplý a mluvilo se o něm ještě dlouho.

Tato energická formace vznikla v roce 2004 a pod vedením trumpetisty Petra ”Harmyho” Harmáčka šíří funk a soul po mnoha klubech, festivalech a slavnostech ve střední Evropě. Za tuto dobu si již vydobila silnou pozici na funkové scéně v celé střední Evropě. Spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény a účinkovala také v několika televizních hudebních show. Vydala několik CD a DVD, natočila několik videoklipů. Posledními jsou anglický So Dance (2017) a český X-Stát (2016).

24. února se koná tradiční ples litvínovské hokejové mládeže, tedy rodičů hráčů, jejich kamarádů a všech, kteří mají co do činění s hokejovou mládeží. Opět s nejlepším Elán revivalem v ČR v čele s Jardou Průšou, který bude letos prvně doplňovat rezidentní DJ RiCo.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací