Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa

Most - Umělecká společnost INDIGO Company vás srdečně zve na divadelní festival Za divadlem na Hněvín ve dnech 29. srpna až 2. září 2018. Můžete se těšit na Danu Morávkovu, sólistku opery ND Andreu Kalivodovou, Stanislavu Jachnickou, Simonu Vrbickou, Jiřího Krause, Radima Madeju, Lilian Fischerovou a mnoho dalších.

V unikátní atmosféře hradu budete moct zhlédnout čtyři inscenace z repertoáru INDIGO Company: černou komedii Mira Gavrana: Pivo s Jiřím Krausem a Jakubem Koudelou - tragikomedii Viktorie Hradské: Commedia finita v podání Jany Trojanové a operní pěvkyně Andrey Kalivodové - klasickou britskou komedii Oscara Wildea: Jak je důležité býti (s) Filipem - oblíbenou pohádku Jana Wericha: Tři veteráni.

Vstupenky se dají zakoupit v CK Čedok tř. Budovatelů 3067/118 Most, nebo v síti Ticket portal.

Ve dnech 1. a 2. září se kromě pohádky můžou děti těšit na tématickou Tvořivou dílničku s herečkou a baletkou Henrietou Hornáčkovou, která tento projekt úspěšně vede několik sezón v Městských divadlech pražských. Dále je pro děti přichystáno malování na obličej a sportovní soutěže. Začátek vždy ve 12.30 hodin.

Vstupenky na Tvořivou dílničku budou k zakoupení na místě v den konání akce. Cena 100,- na osobu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist