26. února 2017 Svátek má Dorota

Most - Bezplatný kurz anglického jazyka EurosCool 2013 chystá v říjnu mostecké Informační centrum Europe Direct Most. Pozor! Parádní příležitost zdokonalit se v angličtině dostane pouze 18 zájemců. Kdo se přihlásí dřív, jde se učit. Jak na to?

Celkem proběhne som lekcí v období od 8. října 2013 do 31. října 2013, dvakrát každý týden a to v odpoledních hodinách. Jedna výuková lekce trvá 90 minut. Celkem to bude 720 minut konverzace.

Neformální výuka proběhne v anglickém jazyce. Účastníci kurzu by neměli být úplnými začátečníky. Měli by tedy zvládat alespoň základy anglického jazyka. Jejich jazyková vybavenost by měla dosahovat alespoň nižší střední úrovně - pre-intermediate (B1).

Cílovou skupinou je veřejnost ve věku od 15 let a starší. Celkový počet studentů ve skupině bude max. 18. Při přijímání žadatelů neexistuje žádná diskriminace a proběhne systémem, kdo se dříve přihlásí a bude dosahovat úrovně B1, bude zařazen do kurzu.

Každý účastník dostane na začátku kurzu desky s propagačními předměty ED Most a VŠFS a materiály potřebné k výuce.

Povinností účastníků je pravidelně navštěvovat kurz, řádně se připravovat na hodiny a v případě absence se ojmluvit v centru Europe Direct Most. Případná absence musí být řádně omluvena nejméně 24 hodin dopředu u některého ze zaměstnanců Europe Direct Most. Přítomnost studentů na lekci bude evidována prezenční listinou. V případě, že účastník bude mít více než dvě nepřítomnosti, bude muset kurz opustit.

Výuka bude probíhat v prostorách mosteckého střediska Vysoké školy Finanční a správní (VŠFS), o.p.s., v ulici Pionýrů 2806 v Mostě.

Kurz je bezplatný, neboť jeho realizace je financována z prostředků Evropské komise a podpory VŠFS, o.p.s.


Forma přihlášení do kurzu:

  • přihlašování probíhá od 27.9. od 10:00 do 2.4. do 17:00
  • zájemce musí odeslat přihlášku na e-mail: ed-most@vsfs.cz
  • v přihlašovacím mailu je potřeba uvést: jméno, příjmení, kontakt (mail nebo telefonní číslo), předmět mailu by měl obsahovat "Přihláška do EurosCool 2013"
  • ze zájemců o kurz bude vybráno 18 účastníků kurzu, a to podle pořadí jejich přihlášení

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.