Kde se pobavit

Co dělat o víkendu? Máme pro vás desítku tipů

Reklama

Mostecko - Už máte plány na víkend? Kromě dvou velkých akcí - Svatomichaelských slavností v Litvínově a Dne s Policií ČR v Mostě pro vás máme dalších osm nápadů, kde se zabavit.

Svatomichaelské slavnosti

Tradiční podzimní slavnosti se konají v sobotu v Litvínově. Začíná se v 9 hodin na náměstí. Navštívit můžete jarmark, zajezdíte si na koních, podíváte se na divadelní představení či se zaposloucháte do muziky. V patnáct hodin na hlavním náměstí proběhne pokus o rekord v co největším množství vlastnoručně vyrobených pejsků. V 16 hodin vystoupí báječní Buty.

Voříškiáda v Litvínově

Občanské sdružení ETIAM Litvínov ve spolupráci s Městem Litvínov a Městskou policií Litvínov zvou k účasti v soutěži o nejkrásnějšího voříška Města Litvínova. První ročník litvínovské výstavy psů voříšků a psů čistokrevných bez PP se bude konat v rámci Svatomichaelských slavností na nádvoří zámku v Litvínově od 10 hodin do přibližně 13 hodin.

Farmářské trhy u Repre

V Mostě se v sobotu mezi osmou a dvanáctou hodinou konají tradiční Severočeské farmářské trhy. Kdo dřív příjde, ten bude mít na výběr širší nabídku zboží.

Soutěž voříšků i v Mostě

Kdo se chce podívat nebo se zúčastnit soutěže voříšků, nemusí jezdit z Mostu do Litvínova. V areálu psí školy Rastava u Matyldy se koná třetí ročník voříškiády. Psi všech velikostí, barev a věku se začnou promenádovat počínaje desátou hodinou.

Zábavné odpoledne na Benediktu

V sobotu 28. září na mosteckém Benediktu koná akce Zahájení školního roku s tanečním a fitness studiem KH aneb "když sportuješ, můžeme si spolu hrát". Účastníci se mohou těšit na táborák, soutěže a další zábavu. Startuje se v 15 hodin.

Drakiáda v Lomu

Lom a tamní kynologové pořádají v sobotu 28. září Drakiádu. Uskuteční se na cvičišti kynologického klubu ve směru na bývalé Libkovice. Soutěžit se bude o nejvýše létajícího draka, nejhezčího draka, nejmenšího a největšího draka. Začátek je v 150 hodin.

Václavská pouť v Lovosicích

V sobotu 28. září se od 9:30 hodin koná na Václavském náměstí a v Areálu Osmičky tradiční slavnost se spoustou stánků, atrakcí a vystoupení hudebních hostů jako jsou například: Dechový orchestr Kulturního střediska Lovoš, ZUŠ Lovosice, Cimbálová muzika Slovácko mladší a Jožka Šmukař, Věra Martinová, Mefisto, Jaksi taksi , Paradox, Vitamín. Historická scéna. Vstup volný.

Mistrovské utkání v házené interligy žen

Mostecké házenářky DHK Baník Most na své palubovce přivítají tým Házená Jindřichův Hradec. Přijďte podpořit svůj tým. Hraje se v sobotu od 18 hodin.

Oživlý zámek s Casanovou

Na zámku v Duchcově se v sobotu konají letošní poslední oživené prohlídky s Casanovou, tentokrát navečer a za tmy.  Pořádá Státní zámek Duchcov a Divadlo V Pytli Petra Stolaře.

Den s Policí ČR

V neděli se koná na mosteckém polygonu Den s Policií ČR. Mezi desátou a šestnáctou hodinou můžete vidět ukázky práce Policie ČR, ukázky techniky, navštívíte dětskou zónu, jízdy zručnosti. Z města bude jezdit kyvadlová doprava zdarma.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.