Kde se pobavit

Hra roku Caligula bude v úterý naposledy k vidění v mosteckém divadle

Reklama

Most - V úterý můžete naposledy vidět v mosteckém divadle inscenaci roku 2012 a herce oceněného za nejlepší výkon v témže roce. Radim Madeja jako Caligula bude mít 15. října od 19 hodin derniéru.

Drama revolty proti absurditě, drama věčného hledání mělo premiéru vloni v únoru. Téměř tříhodinové představení má na svědomí režisér Alexander Galperin podle autora Alberta Camuse.


Úprava a režie: Alexander Galperin - Dramaturgie: Michal Pětík - Scéna: Pavel Zikmund - Kostýmy: Romana Tůmová - Hudební spolupráce: Tomáš Alferi - Pohybová spolupráce: Jan Veselý - Asistent režie: Viola Černodrinská
Hrají: Caligula - Radim Madeja, Caesonie - Veronika Valešová, Helikon - Jan Beneš, Scipio - Lukáš Rous, Chaerea - František Nedbal, Správce - Vít Herzina, Senectus - Jiří Kraus, Méreia - Otto Liška, Lepidus - Tomáš Vacek, Lucius - Miroslav Večerka, Mucius - Stanislav Oubram, Muciova žena - Petra Kasalová, Démoni a stráže - Jan Veselý ad.

Vstupné na reprízy: 150 a 170 Kč
Délka představení: 155 min

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.